>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Miedź Legnica
Typ: miedź over 0.5 do ht
@3.20
Aktualnie 20 minuta i goście mimo straty bramki utrzymują się na połowie Lecha, myślę że powinni sobie zbudować jeszcze jakaś akcje bramkową
⛔⛔
Dasz linka do streama bo ja mam bez głosu ???? ?
łap stream na drugą połowę, bo tak sie zapatrzylem na mecz, ze nie wchodzilem na forum hehe . Typ LIVE na minus ale i tak uważam, że Miedź coś wciśnie w drugiej..zobaczymy, juz bez obstawiania
http://www.maniak.tv/kanal-6
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NY RB vs Atlanta MLS typ: under 2,5 kurs: 2,2 (Unibet) próbujemy dopiero zaczęli. NY u siebie bardzo niskie wyniki, mecz powinien być na styku z niewielką liczbą bramek. Nie lubię stawiać underów, także zobaczymy.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Panowie Stal Mielec w dziewiątke - dwie czerwone
Chojniczanka wygra @1,45
Chojniczanka -1ha @2,85
Fortuna
Myślę,.ze drugie 45 min to będzie pełna dominacja gospodarzy.

Edit
Mielec prowadzi.... coś niesamowitego
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Lech - Legnica @ under 2,5 gola @ 1,90
⛔
Tak myslalem nad tym finalem siatkowki i dochodze do wniosku, ze jedyny typ do grania dzis to over 3,5 seta za 1,37 w AKO z czyms innym ( np. mecz Milanu ).
Wytypowanie Mistrza bardzo trudne, siatka to dziwny sport, kazdy moze z kazdym wygrac. Jakbym mial wskazac zwyciezce to jednak bardziej Brazylia.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NY RB vs Atlanta MLS typ: under 2,5 kurs: 2,2 (Unibet) próbujemy dopiero zaczęli. NY u siebie bardzo niskie wyniki, mecz powinien być na styku z niewielką liczbą bramek. Nie lubię stawiać underów, także zobaczymy.
Trochę z fartem bo gospodarze nie strzelili karnego w 86min...Uff 2:0 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom