>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
M 150

mattanderson

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem bukmachera etoto, wypłatę dostałem w minutę albo dwie od zlecenia
to sie ciesz, bo przy ich marżach i podatku to pewnie niezbyt czesto bedziesz robił wypłaty XD
że jeszcze zdrowi na umyśle ludzie grają w takich bukach to ja nie wiem, przecież to liczyć wystarczy na poziomie podstawówki żeby wiedzieć że bez szans tam wygrywać. Jednak uzależnienie od hazardu daje o sobie znać
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
to sie ciesz, bo przy ich marżach i podatku to pewnie niezbyt czesto bedziesz robił wypłaty XD
że jeszcze zdrowi na umyśle ludzie grają w takich bukach to ja nie wiem, przecież to liczyć wystarczy na poziomie podstawówki żeby wiedzieć że bez szans tam wygrywać. Jednak uzależnienie od hazardu daje o sobie znać
widac, ze pojecia nie masz zadnego o graniu albo grasz same popularne rynki gdzie w kazdym buku niezaleznie od podatku ciezko zrobic sensowny yield
Kup sobie betburgera i zobacz co sie dzieje w naziemnym, nawet z podatkiem lejesz ich jak psow, tyle ode mnie
 
C 82

chriskola

Użytkownik
to sie ciesz, bo przy ich marżach i podatku to pewnie niezbyt czesto bedziesz robił wypłaty XD
że jeszcze zdrowi na umyśle ludzie grają w takich bukach to ja nie wiem, przecież to liczyć wystarczy na poziomie podstawówki żeby wiedzieć że bez szans tam wygrywać. Jednak uzależnienie od hazardu daje o sobie znać
Akuart mylisz się co chwila można w tych pseudo bukach złapać takie błędy lub linie ze nawet po odjęciu podatku masz kurs kosmiczny
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cuprum Lubin będzie w tym sezonie dostarczał punktów praktycznie każdemu i możliwe, że w tych rozgrywkach to może kilka setów wygrają(tylko nie wiem z kim) . Reprezentują poziom 1 a momentami 2 ligowy i tam pewnie wylądują.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ogladam tak sobie 2 polowie meczu w Anglii i przyznam, ze zadziwia mnie jak słaby jest Everton. Oni z tym skladem to luzno powinni lac takich jak CP, a tam męka taka, ze cudem utrzymują remis.
Barcelona zrobiła deal zycia, że sprzedała tą kalekę Gomesa. On biegnie i przewraca się sam z piłką ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 17 Polonia vs GKS Katowice hokej typ: GKS -2,5 kurs 1,99 oraz over 6,5 kurs 1,82 (Etoto) Polonia dostaje ostatnie u siebie niemiłosiernie a dzisiaj do nich przyjeżdża lider. Ja tutaj nie widzę innego wyniku jak pewne zwycięstwo gości. Polonia dalej z problemami i skład też nie prezentuje się zbyt dobrze. Powodzenia!
Pozamiatali 1:8 ✅ i ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom