>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
chinki grają taka patole w obronie że tam wystraczą same plasy amerykanek a i tak wszystko wpada
Uruchomiły kontrę i już to lepiej wygląda. Swoją drogą padło też nieco przyjęcie u Amerykanek. No i już nie ma tej padaki ????
Mam ogólnie 3:0 Chinek, ale tak lekko dość. @4,3 złapałem na live, ale ciężko będzie.
Bardziej czekam na Serbki ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
USA kobiety w siatkowke na mecz przy 0:1 w setach i 6:4 w drugim @3,15 Betsafe.
Nie wezmą tego, nie mają czym. Potrafią prowadzić, ale Chinki przyśpieszają dobrze. Dużo lepiej w obronie, a to przyjęcie Amerykanek jeszcze trochę i nie będzie takie stabilne.
 
K 0

kropson1988

Gość
Nie wezmą tego, nie mają czym. Potrafią prowadzić, ale Chinki przyśpieszają dobrze. Dużo lepiej w obronie, a to przyjęcie Amerykanek jeszcze trochę i nie będzie takie stabilne.
Pewnie masz racje kolego ale dla mnie to tylko kobietki , a poza tym mogly prowadzic 1:0 to w koncowce oddaly , a poki co teraz w drugim tez maja przewage. Zobaczymy .
 
A 320

azael

Użytkownik
Dzisiaj o 16 kosz Norwegia Asker Aliens kursy od 6 do 9 w zależności od buka. Aliens to drużyna która w końcówce poprzedniego sezonu się rozpadła ale ich dzisiejsi rywale są równie słabi, a może nawet słabsi. Czy to wezmą to nie wiem ale value jest i to spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom