>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jastrzębie póki co prowadzi 3:0 także jest dobrze. Dorzucam na 18:30 Cracovie znowu z Polonia grają. Ostatnio w piątek na wyjeździe było 3:8 przy bardzo dobrej skuteczności Cracovii. Teraz grają u siebie i może tylu bramek nie będzie ale over 6 po kursie: 1,89 to dalej kusząca opcja. Powinni na luzie znowu ich rozjechać, no ale różnie to bywa przy takich rewanżach. Biorę to (Etoto)
Hmm było 3:4 po dogrywce dla Poloni haha generalnie Polonia w ostatniej miniucie wyrownala i w ostatniej w dogrywce strzelila na 3:4...Etoto mi tego jeszcze nie rozliczylo ale u nich po dogrywce chyba tez sie liczy. Ni mniej ni wiecej moze byc zwrot.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dwie poprzeczki Włochów i Szczęsny wyjmując 3 mega piły. Mam nadzieje, że w drugiej połowie chociaż tą jedną Włosi wsadzą. A polska jak to polska - stoi i patrzy jak się gra w piłkę.
Wystarczyło raz się zapuścić na połowę Włochów i już poszła kontra 3-3 gdzie odgwizdali spalonego. Jakby tak grali to by na jakimś 1-5 w dupę do ht skończyli.
Najlepsze kino jest jak nasi muszą w jakiś sposób wyprowadzić piłkę. Naliczyłem z 11 źle wybitych piłek Szczęsnego. O dziwo najlepszy Szymański. Linety z serii ktokolwiek widział ktokokolwiek wie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom