>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sigma u21 vs Slowacko u21 typ: x2 kurs: 3,2 (Unibet) jest 2:1 po 27min tutaj jeszcze sporo bramek powinno wpaść. Jak dla mnie ciekawa opcja bo Slowacko wymiata i wszystkich leje, a z Sigma na ostatnich 8 meczów H2H nie przegrali ani razu.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
hej, szlachta! ???? Szukałem ale nie mogłem znaleźć, jest tylko informacja o wygranej a nie ma o zwrocie

Obstawiłem spotkanie piłki nożnej w systemie w którym remis jest zwrotem. Mecz zakończył się remisem. Ilę mam czasu żeby pójść do punktu fortuny odebrać zwrot? Miesiąc cały? I zwrot dostanę normalnie 100% stawki, no nie? ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hai Phong vs Ha Noi Wietnam typ: Ha Noi win kurs: 2,6 (Unibet) jest 20min i 0:0 coś za duży ten kurs na gości, więc próbujemy.
Niestety 1:0 ⛔
Sigma u21 vs Slowacko u21 typ: x2 kurs: 3,2 (Unibet) jest 2:1 po 27min tutaj jeszcze sporo bramek powinno wpaść. Jak dla mnie ciekawa opcja bo Slowacko wymiata i wszystkich leje, a z Sigma na ostatnich 8 meczów H2H nie przegrali ani razu.
Szalony mecz, jednak trzeba było iść w over 5:3 ⛔
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
hej, szlachta! ???? Szukałem ale nie mogłem znaleźć, jest tylko informacja o wygranej a nie ma o zwrocie

Obstawiłem spotkanie piłki nożnej w systemie w którym remis jest zwrotem. Mecz zakończył się remisem. Ilę mam czasu żeby pójść do punktu fortuny odebrać zwrot? Miesiąc cały? I zwrot dostanę normalnie 100% stawki, no nie? ????
Myślę, że dostaniesz zwrot 88% stawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom