>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
szkoda tylko porannych tajek, nadal mam bol tylka o nie ????
No.zrypaly zupełnie 4 set, prowadziły cały czas i w końcówce oddały. Nie mniej jednak i tak zanosi się na zysk z nocki, także nie ma źle w sumie. Systematycznie do przodu i się uzbiera fajny zysk.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja pogralem po przelamaniu od razu Delpo po 1,90....ale widze, ze Rysiek zlamal forme i bedzie ciezko o Win dla Argentynczyka
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
cs
Imperial - Renegades - over 26,5 @1,88
Renegades win @2,56 delikatniej
oba w 1xbet
E: Scoreboard mnie oszukał z mapą, ale przy typach zostaje.
Też się naciąłem na tego scorebota i dałem czysty win Rene, a tu cache i widać trochę brak zgrania ???? W ogóle ten scorebot to już nie pierwszy raz taki numer odstawia na tym turnieju z tego co zauważyłem, więc trzeba następnym razem czekać do samego końca aż pojawi się veto...
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Też się naciąłem na tego scorebota i dałem czysty win Rene, a tu cache i widać trochę brak zgrania ???? W ogóle ten scorebot to już nie pierwszy raz taki numer odstawia na tym turnieju z tego co zauważyłem, więc trzeba następnym razem czekać do samego końca aż pojawi się veto...
Ja się na to nabrałem wczoraj - i to też w pierwszym meczu dnia, gdzie też miał być Mirage (jak dzisiaj), a było coś innego. Może tak mają ustawiony cfg? Tylko pytanie czy w kolejnych meczach wczoraj też były takie błędy? Ja niestety nie miałem okazji tego śledzić.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ja się na to nabrałem wczoraj - i to też w pierwszym meczu dnia, gdzie też miał być Mirage (jak dzisiaj), a było coś innego. Może tak mają ustawiony cfg? Tylko pytanie czy w kolejnych meczach wczoraj też były takie błędy? Ja niestety nie miałem okazji tego śledzić.
Ze dwa razy wczoraj widziałem inną mapę na scorebocie niż ta którą później rzeczywiście grali. Pewnie taki cfg, ładuje byle jaką mapę, serwer łączy się z povem i hltv pokazuje.
Już się bałem, że ta runda 1v3 przegra cały mecz, ale Rene dało radę i wzieli gierkę 16-12 :victory:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Chile W - South Africa W over 1,5 1.43
Chile W - South Africa W 1 1 1.70
Chile W - South Africa W over 2,5 2.35
Monterrey - Queretaro over 2,5 1.70
Argentyna ładnie pojechała na 2,5 kurs 3,40 było :bow: no super ustrzeliłem ,takie overki to lubie :bow:????
Ascuso 2-2 ✅
sera 1-1 over 1,5 ✅ i 2,5 ⛔
Lusvile 2-1 ✅
Futsall
paulo 2-2 ⛔
Montrewey 1-0 ⛔
CZile 2-2 OVER ✅ WYGRANA ⛔
Lepiej mi Hokej wychodzi ,piłka coś słabo towarzyskie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Indonesia U19 - Saudi Arabia U19 over 2,5 1.60
Kalighat MS - SAI over 1,5 1.33
Borneo U19 - Perseru Serui U19 over 2,5 1.65
Powodzenia ja się szykuje na hOKEJA pograć lm na gole
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom