>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
A 320

azael

Użytkownik
Graty zajebisty typ. Zwykła czujka czy info? Nawet na flashscore nie było relacji live także piękna perełkę wylowiles.
Ani to ani to. Wykorzystuje błędy bukow przy wystawianiu kursow w mało popularnych rozgrywkach. Codziennie takie perełki się łowi. Dzisiaj nawet większa się udało ale nie podawałem na forum
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Takie ako jeszcze próbuje na dziś
Gasparyan @2,2
Petkovic- Mladenovic o20,5 @1,75
Venezia u74,5 @1,72
Wisla- Olympiakos u34,5 1 kwarta @1,82
Ako: 12
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Montenegro U21 - Luxembourg 1 1.60
Montenegro U21 - Luxembourg -1 1 1.90
Montenegro U21 - Luxembourg OVER 2,5 1.90
Montenegro U21 - Luxembourg over 1,5 1.30
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
MHL
Belye Medvedi - Snezhnye Barsy
Belye Medvedi over 8.5 @2.03
1xbet
KHL
Jekaterinburg - Novosibirsk
Jekaterinburg over 1.5 w 2 tercji @2.14
Jekaterinburg over 12.5 strzałów na bramkę w 2 tercji @2.36
1xbet
 
A 320

azael

Użytkownik
Orbita Zaporoże po 1.60 to chyba za wszystkie pieniądze świata można by było gra. Oczywiście ja takich śmiesznych kursów nie gram
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa Vega Squadron @1.9
Train, do tego są po stronie tt, więc to oni wybrali tę mapę, na której wyglądają dobrze, w prawdzie Fragsters grali tę mapę ostatnio bardzo dużo, bo aż 13 razy i wygrali 10, ale to prawie wszystko te teamy z tieru niżej, i wyniki nie były jakieś jednostronne. Do tego uważam że oni są mocno indywidualni ale teamowo trochę gorzej.
Próbuje drużynę CIS płaską stawką
EDIT: !!! na hltv została mapa z poprzedniego meczu..... Zaczynają od dusta, który jestem mocno przekonany że był pickiem Fragsters, Vega nie gram tam wcale, mają najgorsze ratio.... Mam nadzieję, że zaczną 3;0 albo 5;0 najlepiej i będzie się dało skontrować na Fragsters....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom