>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Fedex raczej to odpusci dosłownie bo wie ze nie ma szans z Djokerem w finale ktory jest w wybornej formie i szwajcar jest swiadomy ze nie ma szans na tytuł a tez nie ma co sobie psuc H2h z Novakiem ????
 
marith 66

marith

Użytkownik
Fedex raczej to odpusci dosłownie bo wie ze nie ma szans z Djokerem w finale ktory jest w wybornej formie i szwajcar jest swiadomy ze nie ma szans na tytuł a tez nie ma co sobie psuc H2h z Novakiem ????
Na pewno właśnie tak sobie pomyślał nie załamuj mnie :facepalm: &quot;to dzisiaj puszczam 1 gema a potem lekko mecz to nie popsuje sobie h2h z djoko&quot; , leżę i się nie podniose.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Na pewno właśnie tak sobie pomyślał nie załamuj mnie :facepalm: &quot;to dzisiaj puszczam 1 gema a potem lekko mecz to nie popsuje sobie h2h z djoko&quot; , leżę i się nie podniose.
Czlowieku jakbys sledzil dokladnie i regularnie atp to bys zauwazyl cos takiego.Fedex tak samo zrobil na usopen przegral z Millmanem . Bo w nastepnej rundzie byl Djoko w mega gazie.szczerze myslisz ze Roger w obecnej dyspozycji mialby jakiekolwiek szanse z Novakiem jutro? ????
 
marith 66

marith

Użytkownik
Czlowieku jakbys sledzil dokladnie i regularnie atp to bys zauwazyl cos takiego.Fedex tak samo zrobil na usopen przegral z Millmanem . Bo w nastepnej rundzie byl Djoko w mega gazie.szczerze myslisz ze Roger w obecnej dyspozycji mialby jakiekolwiek szanse z Novakiem jutro? ????
Ja nie mówię o jego szansach tylko chodzi mi o tą całą gadke i szukanie dziury w całym. Przegra to przegra ale gadanie że robi to umyślnie bo nie chce przegrać z djoko to jakaś farsa.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Optic 9:4 &gt; 9:13, brak słów, nie wierzę że się z tego podniosą. Grają we 2, tylko konfig i jugi coś strzelają
mapa 1 Optic @1.9 mocno
⛔
9:4&gt;10:16. Ostatnia runda przegrali 5v2. Ta mapka to było podsumowanie tego jaką drużyną jest Optic.
 
A 320

azael

Użytkownik
W STS dzisiaj drugi raz tak miałem że chciałem grubiej na doga przyłożyć (kurs 4.85) ale w czasie wysyłania zakładu zablokowali zdarzenie po czym usunęli z oferty.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Resovia 3-1
2.50
głupia zmiana pod koniec, gdy wszedł Szerszeń za Rossarda, powinni się rozkręcić, Semen pod koniec łapany w przyjęciu, a Waliński i Malinowski nie utrzymają moim zdaniem takiej skuteczności.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
tak jak pisałem, Semen ruszony w przyjęciu, Smith odpalił na zagrywce, Rossard klasa, gdyby nie odwalili ze zmianami w 1 secie, to by i 1 ugrali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom