>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Expekt to dziala dla Polakow? Probuje haslo zresetowac bo ze 2 lata sie nie logowalem ale ciagle jakis blad.
Widzial ktos moze w jakims buku oprocz Expekta zaklady typu &quot;gracz zdobedzie 20 pkt w meczu&quot; albo &quot;gracz zdobedzie 25 pkt w meczu&quot;?
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Expekt to dziala dla Polakow? Probuje haslo zresetowac bo ze 2 lata sie nie logowalem ale ciagle jakis blad.
Widzial ktos moze w jakims buku oprocz Expekta zaklady typu &quot;gracz zdobedzie 20 pkt w meczu&quot; albo &quot;gracz zdobedzie 25 pkt w meczu&quot;?
Zobacz w Betlic.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
po TT nie istnieli. Pistoletówki obie przegrane a mimo to byl wynik 11;7 a pozniej juz nic nie ugrali.. ich gra po TT byla żałosna. Biegali jak dzieci we mgle.
Nie pierwszy taki mecz. Powoli przestaje wierzyc w czystosc e-sportu. Wielka szkoda, troche siana poszlo sobie.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
przeciwko Renege względem zmiany zawodników i braku zgrania? ????
Z Luminosity według mnie jest to mapa 50/50, więc próbuje większy kurs. Tym bardziej jak zobaczyłem co Renegades odstawiali kilka dni temu właśnie na duście z OpTic (które tej mapy kompletnie nie potrafi grać) i to jak kryli A... kryminał, bo tego nawet nie można nazwać kryciem. Ludzie na goldach na meczmejkerze lepiej by zagrali na tym BS’ie. Favele dusta potrafią zagrać, ale to taka chimeryczna drużyna, więc liczę że dzisiaj trafią z dniem.
Co do meczu z Ghost - krótko, są po prostu słabsi i dziwią mnie wyższe kursy na ekipę steela.
Już trochę się zaczynają wyrównywać, ale wyjściowy kurs był 2.25 na traina, czyli mapę którą Renegades ostatnio zaczęło banować i to zapewne przez te zmiany w drużynie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Overki Drummonda, Russella, Leverta i Allena z meczu Pistons-Nets polecam.
Takie zwykle. A jak ktos ma ochote na value to w dziale nba wrzucilem po mojemu dosc spore.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tobias 25+ @ 3.80 ⛔ sobie wezme w expektach na mecz Clipps zeby sie lepiej ogladalo.

W preseason 17.5 pkt na mecz w zaledwie 23 minuty srednio :eek:
I taki dubelek @ 3.68 ⛔
Tobias 20+ &amp; Ayton 14+
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie zdziwię się jak zaraz C9 po stracie Skadoodla będzie starać się o Wardella z Ghost. Obecnie jeden z lepszych, jak nie najlepszy snajper NA. Co chłopaczek strzela ze snajperki :eek:kay: Kot.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tobias 19 pkt i spudlowany wolny na 2 minuty przed koncem. Szkoda.
Łapiesz tylko takie mega value po super kursach? Bo linie po 16,5-17,5 z trudem, ale wyrobił.
Szkoda, że Ci nie weszło, bo miał tych sytuacji kilka, już w 1. poł., żeby zdobyć 20+. Fajnie idzie za rzutem kolegów i czyha na dobitki. Chociaż mam wrażenie, że jednak w tym roku mocniej haruje w defensywie, a w ataku nie jest tak wykorzystywany jak to było rok temu. Generalnie sporo chaosu dziś w Clippers. No, ale to pierwszy mecz, nowy team, może się to nieco zmieni.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Panowie o co chodzi z kursem na Włoszki jutro? Bo w Betsafe @2.16 o_O
Jakieś info o kontuzjach? Egonu się połamała?
Wątpię, że chodzi o zmęczenie bo teraz 2 dni przerwy przecież.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom