>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Torpedo U-K U20 - Aktobe U20
Aktobe U20 over 4,5 1.30
Torpedo U-K U20 - Aktobe U20 over 5,5 1.40
- Aktobe U20 over 5,5 2.10
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Petkovic value dnia?
To kobiety. Value w stawianiu na nie nie istnieje. Ale powinna ogarnąć.
Petkovic raczej powinna dać radę, ale ten drugi pojedynek jak dla mnie znak zapytania - Jastremska w wielkim gazie ????
Ale ma tylko 17 lat. Kilka spotkan w krótkim czasie. Musi to wyjść. Dla mnie Gasparyan jest lepsza i tyle. I też w gazie. Na ostatnie 10 spotkań tylko jedna porażka z Giorgi która grała kapitalny mecz. Jak będzie zobaczymy
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Petkovic value dnia?
Z Petkovic mam taki problem. W sobotę oglądałem półfinał z Aleksandrovą, gdzie pierwszego seta wygrała Niemka 6/0 a trzeciego seta Rosjanka 6/0! Co Andrea odstawi to nikt tego nie wie? Po drugiej stronie siatki Gienia, która wypadła z pierwszej 100 i ma w końcu motywację by wrócić tam gdzie kiedyś była czyli TOP 5. Blondyna wczoraj zmiotła z kortu brzydulę 6/1 6/0, więc może być różnie i nawet mnie kusiło postawić na Kanadyjkę. Co do Yastremskiej to to też jestem w opozycji. Opisałem swój typ w dziale tenisowym. W tenisie wszystko jest możliwe a w kobiecym to cuda na porządku dziennym:|
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ja to skwituje szybciej - nie obstawiajcie bab w tenisa... Kilkanascie lat sie bawilem w tenisa i straty takie, ze szkoda gadac. Zawsze jeden punkt, zawsze jeden gem. Po co sie denerwowac? Pilka nozna, koszykowka, reczna! Tam jest kasa.
A nie w tenisie bab ???? okres bedzie miala i masz po kasie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Pozory walki były. Już widzę rozmowę kiki i Karoliny w samolocie. Co tak długo? A wiesz kazali mi powalczyć. ????
I mamy odpowiedź że na 90% halep się wycofa z mastersa.
Z drugiej strony to smutne że nie trzeba szukać po itfach bo na najwyzszym szczeblu jawne ustawki.
Kolega prorok? Halep oficjalnie się wycofała i przypadkiem wczoraj Karolina i Kiki przegrały. Do duety dołączyć Sloane i przelicznik ponad 10 wczoraj. Taki czysty &quot; biały sport&quot;....
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Margarita Gasparyan vs Dayana Yastremska
typ: 2 @1.70
Jakieś uwagi, oprócz tego że to damski tenis? ???? Czy można wchodzić w Dajane?
Od 8.10 do dnia dzisiejszego rozegrała 7 spotkań w 10 dni - dzisiaj będzie 8 spotkanie. Dodać do tego przelot z Hong Kongu do Luksemburga. Powinna odpaść już z Lepchenko w pierwszej rundzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Torpedo U-K U20 - Aktobe U20
Aktobe U20 over 4,5 1.30
Torpedo U-K U20 - Aktobe U20 over 5,5 1.40
- Aktobe U20 over 5,5 2.10
2-6 ✅
Dziękujemy odkułem sobie głupi hokej Ruski 1 tercje po marnym kursie nie weszło ,szkoda grać te 1 tercje ,bo to ryzyko jest ,można sie pobawic po 50zł jedynie
Pozdrawiam wszystkich Forułowiczów i miłego dzionka życzę
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kolega prorok? Halep oficjalnie się wycofała i przypadkiem wczoraj Karolina i Kiki przegrały. Do duety dołączyć Sloane i przelicznik ponad 10 wczoraj. Taki czysty &quot; biały sport&quot;....
Przecież to było wiadome. Pliskova bez wcześniejszego potwierdzenia takich jaj by nie odstawiła. Bertens dla niepoznaki tego seta ugrała, bo też już miała wywalone. Wycofanie Halep dawało jej miejsce w WTA Finals, a wiadomo że lepiej polecieć wcześniej. Stephens i tak już miała zapewnione miejsce, a ona jak nie musi grać i się spinać, to tankuje aż miło. Kto wiedział o co chodzi to przytulił pewnie roczną wypłatę.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Wymienię dziś moje dzisiejsze typy jakie rzuciły mi się w oczy i proszę o opinie ????
1.New Jersey Devils - Colorado Avalanche // Kyle Palmieri strzeli @2.50
2.Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola // powyżej 2.5 @1.75
3.Nizny Nowogród - Jokerit // Jokerit win @2.10
4.Kazań - Ufa // Kazań win @2.10
5.Bouchard - Petkovic // Petkovic win
6.Gasparyan - Jastremska // Gasparyan win @2.10
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Od 8.10 do dnia dzisiejszego rozegrała 7 spotkań w 10 dni - dzisiaj będzie 8 spotkanie. Dodać do tego przelot z Hong Kongu do Luksemburga. Powinna odpaść już z Lepchenko w pierwszej rundzie.
Powinna to wykorzystać 6 meczowych w drugim secie i nie męczyć się w trzecim, gdzie broniła chyba 2 meczowych. Widzę, za na forum same wapniaki i nie pamiętają jak to jest mieć 17 lat:|
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wymienię dziś moje dzisiejsze typy jakie rzuciły mi się w oczy i proszę o opinie ????
1.New Jersey Devils - Colorado Avalanche // Kyle Palmieri strzeli @2.50
2.Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola // powyżej 2.5 @1.75
3.Nizny Nowogród - Jokerit // Jokerit win @2.10
4.Kazań - Ufa // Kazań win @2.10
5.Bouchard - Petkovic // Petkovic win
6.Gasparyan - Jastremska // Gasparyan win @2.10
Do dwóch ostatnich to jestem na tak. ;)
Powinna to wykorzystać 6 meczowych w drugim secie i nie męczyć się w trzecim, gdzie broniła chyba 2 meczowych. Widzę, za na forum same wapniaki i nie pamiętają jak to jest mieć 17 lat:|
Rozumiem że w wieku 17 lat podrozowales dużo po świecie i co tydzień zmieniłeś strefy czasowe. W tak młodym wieku i przy tylu spotkaniach musi wyjść zmęczenie i kryzys. Ale pamiętajmy że każdy gra co uważa i za własne pieniądze.
Na 18:30 wpadł mi jeszcze jeden typ.
Monfils- Tsonga u1,5 przełamania w 1 secie @2,45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom