>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Na Darię był przez chwilę kurs 9. Nie ryzykowałem bo mam ją w dublu z Edmundem i to co odstawiała nie zapowiadało, że wygra. A maiłem zamiast niej Tsitsipasa postawić...
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Co myślicie dzisiaj o takich drużynach jak LIPSK, RAKÓW CZĘSTOCHOWA, BORUSSIA DORTMUND, TOTTENHAM, ATLETICO MADRYT, YOUNG BOYS? Duże kursy nam tutaj proponują, a to tak jakby faworyci na wyjeździe
Tottenham nie jest faworytem, tak sugerują kursy a WHU się trochę ogarnęłi o czym pisałem w dziale
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Info ze Stamford Bridge:
United na razie mizernie. &quot;Smerfy&quot; jak zawsze bardzo dobrze w obronie, prowadzą grę od początku do końca. Mega chamskiej gry raczej nie ma.
Chyba Phil Neville dobrze podsumował na razie ten mecz:&quot; Jak Chelsea strzeli na 2:0, to koniec na dzisiaj United&quot;.
Osobiście uważam, że jak Manchester strzeli gola, to będzie święto.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Co myślicie dzisiaj o takich drużynach jak LIPSK, RAKÓW CZĘSTOCHOWA, BORUSSIA DORTMUND, TOTTENHAM, ATLETICO MADRYT, YOUNG BOYS? Duże kursy nam tutaj proponują, a to tak jakby faworyci na wyjeździe
Wymieniłem Raków na Fenerbahce ;)
 
marith 66

marith

Użytkownik
Mecz Anwilu z Treflem transmitowany na Polsacie sport, mamy czas kamera idzie za ławkę trefla gdzie trener daje jasna komendę do zawodnika, &quot;tu idzie piłka masz się wpierdolic i zajebac z góry&quot;. Rewelacyjna myśl szkoleniowa ???? mikrofony są wszędzie :cool: oczywiście z akcji nic nie wyszło ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Info ze Stamford Bridge:
United na razie mizernie. &quot;Smerfy&quot; jak zawsze bardzo dobrze w obronie, prowadzą grę od początku do końca. Mega chamskiej gry raczej nie ma.
Chyba Phil Neville dobrze podsumował na razie ten mecz:&quot; Jak Chelsea strzeli na 2:0, to koniec na dzisiaj United&quot;.
Osobiście uważam, że jak Manchester strzeli gola, to będzie święto.
Wykorzystali jeden moment nieuwagi Chelsea...
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Info ze Stamford Bridge:
United na razie mizernie. &quot;Smerfy&quot; jak zawsze bardzo dobrze w obronie, prowadzą grę od początku do końca. Mega chamskiej gry raczej nie ma.
Chyba Phil Neville dobrze podsumował na razie ten mecz:&quot; Jak Chelsea strzeli na 2:0, to koniec na dzisiaj United&quot;.
Osobiście uważam, że jak Manchester strzeli gola, to będzie święto.
To niezłe masz info
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom