>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Masternak zbyt spięty, jakby po dwóch głębszych.
Kotlet czeka na oklaski...BRAWO
Kotlet czeka, nic nie robi, podziwiam!
Kotlet chce przeczekać, ale to się może zemścić. Nie robi nic. Pojedyncze ciosy, a tak to stoi i daje się walić po ryju. Zła taktyka.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
No i Dre jak zaczął, tak skończył. 6 fauli i nie dotrwał do końca :facepalm:Trochę przeszedł obok meczu, głównie robiąc głupie miny po faulach i mamrocząc coś pod nosem. Inna sprawa to końcówka całego Detroit. Zasłużyli, żeby to przegrać. Za bezmyślność.
Swoją drogą, nie oglądałem poprzedniego meczu Detroit, ale po tej organizacji ich gry w ataku, jaką dziś widziałem, to jestem bardzo zdziwiony, że Drummond kręcił się wokół 20 oddanych rzutów. Dziś w ogóle nie grali na niego, a i on sam chował się i uciekał od gry.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
116:112
115:113 x 2
Yunier win.
Masternak na początku mega problemy, bardzo spięty. Trzy pierwsze rundy przegrane z kretesem. Stał jak kołek i dał się obijać. Pewnie czekał, aż Kubańczyk się wypomuje. W IV rundzie Kuban lekko odpuścił, V i VI należały do Masternaka, ale potem znowu się usztywnił i nie walił kombinacji, Kuban spuchł, ale był szybki i walił serie, które były wyraziste. Od IX rundy do końca pojedynku pływał, ale Masternak nie podjął ryzyka, zero serii czy kombinacji, pojedyncze, podwajane akcje, ale potem znowu Kuban odpowiadał. W sumie to i tak się dziwię, że mimo kołkowatości Masternak nie padł na dechy. Za to szacun. Reszta przewidywalna.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik

Leonard pauzuje, więc Lowry powinien ciut więcej rzutów oddawać, jak w zeszłym sezonie pauzował deRozen to linie na Lowrego były 24 - 27 pkt . powinien ogarnąć.
Dokładam over McGee, jak zagra znów te 20minut to over również powiniej pokryć.
Powodzonka
Washington Wizards - Toronto Raptors
Lowry over 20,5 pkt unibet
Udane wejście w sezon ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
verno 688,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 11:00
Spotkanie: HC Red Star Kunlun Juniors vs Russkie Vityazi
Typ:
over 8.5
Kurs: @3.2
Bukmacher:lvbet
Analiza:
Niedzielnego poranka Kunlun na swojej tafli podejmie Russkie Vityazi, we wczorajszym spotkaniu wygrali gospodarze 3:2 po dogrywce co jest wielką niespodzianką gdyż Kunlun odstaję mocno od ligi. Tak jak pisałem już kiedyś ofensywę mają w miarę dobrą ale żeby wbić 2-3bramki max ale defensywa wygląda tak jak granie z młodszymi na orliku, po prostu się miotają i odstają indywidualnie. Zawsze tak jest w każdym sporcie że słaba drużyna w końcu wygra mecz ale jestem na 100% pewien że dziś się już to nie powtórzy, goście zbyt mocno zlekceważyli przeciwnika i dziś pokażą na co ich stać. Myślałem żeby iść w handi ale tak jak pisałem gospodarze grają &quot;coś&quot; z przodu i zapewne te 2-3 bramki strzelą ale to goście dziś nabiją większość bramek w naszym typie, kurs naprawdę value ale zobaczymy jak to będzie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ostatnie 19 meczów z NBA to 15 overow , 4 undery. Po zmianach w przepisach NBA wyniki są dużo wyższe i jest bardzo dużo wyników pod 230 i wyzej. Ktos wyniuhal okazje i korzysta z tego jak ze profitowego trendu? Buki na ten moment wolno reaguja i tych lin jakos specjalnie nie podwyższają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom