>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Lazio - Inter
1. poł over 1.5 @2.54 fortuna
Jak dla mnie pójdą na wymianę od początku meczu ale typ trochę ryzykowny. Nie mniej ja w tą stronę.
✅ Inter sam ogarnął.
⚽ Tottenham - Man City
Fernandinho otrzyma ŻK @2.5
Powinien już mieć żółtko, to jest koleś od przecinania w środku pola także okazje na kartkę będą. Ja biorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
No to ladnie. Moze tez sie zainteresuje i z jeden dziennie sobie zagram.
Dokładnie to 15/20 więc 75% z czego tylko jedna nocka 3/6 A pozostałe dni to komplet bądź 1 błąd. Dzisiejsza noc to 2/3 A w meczu który nie wszedł brakło 1 pkt w 1 kwarcie. Fajnie można na tym zarobić więc polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Też mnie te kwarty zainteresowały, tyle że musiałbym zakładać specjalnie konto na tym LVBet a jakoś tam ta oferta nie bardzo mi pasuje...Na livie słaby wybór. Na Etoto to wygląda dużo lepiej.
 
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Też mnie te kwarty zainteresowały, tyle że musiałbym zakładać specjalnie konto na tym LVBet a jakoś tam ta oferta nie bardzo mi pasuje...Na livie słaby wybór. Na Etoto to wygląda dużo lepiej.
Założenie konta nic nie kosztuje a fajny bonus tam jest. Ja live mało gram a pre mają bardzo duża ofertę z kosza czy siatki porównując do innych polskich ziemniaków.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ja gram ale over 3,5✅ spalonego po 1,65 ???? Pierwszy raz gram spalone ale ta linia wydaje mi się okazją. W ich potyczkach bywało i po kilkanaście spalonych.
Do przerwy 4 sztuki ???? \w/ Zajebiście bo bardzo grubo to pocisnąłem ???? :yes:Tak mi się wydawało,że do przerwy załatwią sprawę, błąd buka z tym kursem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom