>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ten Bayer Leverkusen to najbardziej zye...ny klub w bundeslidze, kiedy na nich nie postawie to wygrywaja, a jak postawie to na odwrót. Niby forma bo ogrywaja w tygodniu Werder 6-2 i 5-0 Gladbavh DFB Pokal, a tu nawet 1x nie ogarną, z &quot; Wiesniakami &quot; z Hoffenheim dostajac baty na wlasnym terenie, Leverkusen trzeba dodać do czarnej listy więc...
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Aż się pochwalę, ledwo poleciałem na urlop do UK, umówiłem się na oglądanie B&#39;mouth - MU, tylko poszedłem do buka i pubu, i już mamy wspaniały kurs ubity :angel:
Bournemouth bookings: 4 or more @ 9,50
Slowem: cztery zolte kartki ziomków Boruca zasponsorowały mi fajny wyjazd.
Miłego dnia wszystkim!
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Takie pytanko, zasnalem w.połowie drugiega seta, prowadziła Skra. Obudzilem się patrzę jest 2-1, ale na myśl mi nie przyszło, że dla Jastrzębia. Jakie prowadzenie wypuściła Skra w tzecim?
Powoli, powoli JW dochodził, aż końcówka na przewagi... Słabiutko skra dalej
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Witam zadałem to pytanie w dziale Anglia ale mi pewnie jakiś moderator skasował ktoś obeznany mógłby się wypowiedzieć Arsenal vs Liverpool powyżej 9,5 różnego zamyka mi kupon w sumie to dwa kupony na 3 tysiące kontrowac to ?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Za co Gray dostal kartke z Leicester po strzeleniu gola? ???? Zapewne jakis ladny gest w kierunku zmarlego prezesa?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Witam zadałem to pytanie w dziale Anglia ale mi pewnie jakiś moderator skasował ktoś obeznany mógłby się wypowiedzieć Arsenal vs Liverpool powyżej 9,5 różnego zamyka mi kupon w sumie to dwa kupony na 3 tysiące kontrowac to ?
Moze nikt ci nie odpowiedzial, bo nikt nie chce wziac odpowiedzialnosci za twoje pieniadze ????
Ja mam zasade, ze jak mam jeden zaklad ktory zamyka mi tasme to robie kontre na tyle bym w razie przegranej tego ostatniego zakladu byl na 0 a w razie wygranej na +.
Ale to twoje pieniadze wiec rob jak uwazasz ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
czy skontrujesz czy nie dlugofalowo i tak skonczysz na minusie jak kazdy, takie hobby kosztowne ????
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
3-0 na taką słabą Resovię to bym nie grał. Będzin jednak punkt wyrwał ostatnio JSW, a sety urywali i Zaksie i Skrze.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ta Reska to jest parodia.. a to co teraz Redwitz zrobił to się do kabaretu nadaje.
I znowu przejście dołem i z wygranej akcji punkt dla przeciwników :facepalm:
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Resovia co za dzbany!!!! Dwa razy akcja wygrana, ale punkt dla przeciwników, bo Redwitz linie środkową przekracza, 3 razy chyba siatki dotknęli etc. Mam -1,5 seta, ale już mogę się żegnać..
Schulz miał setową w górze i w aut strzelił... masakra, co się stało z tą drużyną. 0 gry środkiem czy pipem, tylko lewe-prawe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom