>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
20:00 continental cup w Katowicach
Belfast - Ritten 1 1.40
Belfast - Ritten -1 1 1.50
Maihen,Eisaberlin,bern,
te hokeje na 19:30
a tak umnie w temacie jest sporo
chemitzer tez powinien spoko wygrać 2 niemiecka
Powodzenia życzę ja już zaczynam być biedakiem ,niestety cieżko idzie wygrać a lekko wtopić
Trzymajcie się towarzysze i ugrajcie sporo
belfast 6-2 ✅
Handi ✅
maihen 5-3,eisaberen 5-3 ,bern 2-2
Chemitzer 3-4
Niestety baern odwalił a niemiecka pięknie ,kto pograł 2 niemieckie wygrał
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
HS na pewno nie zagra? Bo jak pokazywali rozgrzewających się zawodników, to tego trenerka też jeszcze nie było podłączonego do kompa... tak jakby dalej czekali na HS’a.
 
verno 716,6K

verno

Znawca - Hokej
HS na pewno nie zagra? Bo jak pokazywali rozgrzewających się zawodników, to tego trenerka też jeszcze nie było podłączonego do kompa... tak jakby dalej czekali na HS’a.
No czekają z meczem a z tego co tam piszą to jest kwestia spóźnienia a nie 100% opuszczenia także kto wie ????
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
HS has arrived at the venue in Atlanta and we’ve allowed Fragsters a little more time before we get the match going against Rogue here at #DHOpen
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Siatka-23:00
Pinheiros W. - Fluminense W. 2 1.80
Ja wchodze w to grubo ryzykuje już sporo odrobiłem na Barcelonie i Hokeju A ZASRANY KOSZ ODWALIŁ PROWADZILI I PRZEGRALI 10 PK NIE STETY
 
verno 716,6K

verno

Znawca - Hokej
JAk HS ma zagrać to trzeba łapać kurs zanim zmienią bo to mega value, w najgorszym wypadku jak nie zagra to tylko BO1 więc dalej do wygrania :p
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
JAk HS ma zagrać to trzeba łapać kurs zanim zmienią bo to mega value, w najgorszym wypadku jak nie zagra to tylko BO1 więc dalej do wygrania :p
1063546682191896576
Zagrać zagra, ciekawe tylko jak się będzie czuł, bo on chyba od razu z lotniska wchodzi na gierkę ???? Nie wiem tylko czy w Tempo Storm tak samo na inferno krył B, bo tutaj jest właśnie luka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom