>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
AHL -17:30
Rockford IceHogs - Iowa Wild 1 1.90
Kolejny Hokej kolo 19 z ligi Szwedzkiej Tasiemka i towarzyskie młodzież u 20
0-3 ⛔
ACH NIE POPISALI SIĘ I Z ZIEMNIAKA WZYSTKI KUPONY SZLAK TRAFIŁ ,trudno jutro tez jest dzień ,bardziej mi zależy w necie granie niż w ziemniaku bo tam gram za grosze ,wychodze z domu do ludzi ,a nie ciągle siedze na necie ,jak jest prawie 20stopni trza kożystać z ciepełka a nie tylko płaszczyć dupsko przed kąpem i się wkużać ,niema sensu ,nie ukrywam że narazie dobrze mi idzie w necie pomału do przodu już nie gram tak długo jak kiedyś zablokowali 1 stronke ruską mi to gram w expie ,mój 1 buk z którym miałem doczynienia wnecie ,wiadomo 1 buk to sts w ziemniakach ię chodzilo zamiast do szkoły :p:eek: ???? o_O
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Lubuszanin, nie byłem na wakacjach, tylko zarabiałem sam ;)
Nie mogłem znieść malkontentów na tym forum, którym podawałem typy pod nos, a i tak narzekali. Jak widać dzisiaj wróciłem i nic się nie zmieniło ;)
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
No to taki paradoks, bo osoba, która dostała czerwo nie dostała żółtka ???? czyli:
⚽ Valencia - Young Boys
Sanogo Sekou otrzyma ŻK @2.3 fortuna
Ostry mecz, ten pan już był pokazywany przez kamerę przy faulach, moim zdaniem jest szansa na sporo kartek w meczu, w tym tego zawodnika. Za umiarkowaną stawkę.
⛔
Nie pamiętam równie ostrego meczu jak ten Valencii. Zaryzykuję czerwo.
⚽ Valencia - Young Boys
czerwona kartka - tak @2.92 fortuna
✅
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
W temacie już nic nie przeanalizuję, więc typy bez większych opisów, prawie że na sucho. Warto pobrać coś w takim stylu, nawet jeśli nie macie takich w ofercie jakie gram ja :]
Z mojej strony idzie na dzisiaj konkretny dubel i singiel.
DUBEL @ 5,29
Manchester City - Szachtar - Obie drużyny powyżej 2 rożnych @ 2,25
- tutaj dobra analiza ze strony jednego z użytkowników (użytkowniczek?) forum, więc nie ma co się rozpisywać. Zgadzam się w pełni z powyższymi słowami, warto przeczytać - https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-7-11-2018-sroda.153844/page-2#post-6747547
Juventus Turyn - Manchester United - Obie drużyny powyżej 1 kartki @ 2,35 - Tutaj nie będzie odstawiania nóg. Myślę że United są w stanie się przeciwstawić faworyzowanej drużynie Starej Damy, z resztą już ostatnio dali zarobić kartkami w swoim meczu. Myślę że przy linii 4,5 na kartki w tym meczu warto wybrać powyższą opcję po nieco lepszym kursie. W obu drużynach dużo gry skrzydłami, powinno być sporo rożnych, wolnych jak i kartek.
Do tego singlem dokładam Powyżej 1 rzutu rożnego MU w kazdej z połów @ 3,00, gdyż dwa kornery są w ich zasiegu w każdej chwili. Jest Sanchez, jest Martial, będzie trochę szumu na bokach. Warto zaryzykować przy tak pysznym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom