>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na dzisiejszą Ligę Mistrzów mam takie trzy propozycje zbite w trebla.
⚽ Hoffenheim - Szachtar over 3.5 ŻK
⚽ Lyon - Man City over 2.5
⚽ Bayern - Benfica Benfica +2,5 handi
ako @2.88
Pierwsze i drugie spotkanie to grupa, w której każdy czuje oddech każdego na plecach. Hoffenheim chce wskoczyć na miejsce premiowane awansem do kolejnej rundy. Zostały dwa spotkania - dzisiaj w domu z Szachtarem i następna kolejna z City na wyjeździe. Jeżeli chłopaki chcą wyjść z grupy to muszą dzisiejszy mecz wygrać, bo raczej w następnej kolejce teren zbyt gorący na cokolwiek. Co to oznacza? Według mnie oznacza to ostatnią szansę na wyciśnięcie jak najlepszego wyniku, czyli walka. Przyjeżdża Szachtar, który pokonując gospodarzy dostaje się na miejsce premiowane Ligą Europy. Myślę, że dodatkowa kasa z tytułu Ligi Europy nie jest obojętna nikomu i ukraiński klub też podejdzie na poważnie do tego spotkania. Nie interesuje mnie nawet wynik meczu ale zakładam, że obydwie drużyny nie odstawią nogi, szczególnie gospodarze. Sprawdziłem statystyki sędziego, pana Kruzliaka. Nie wygląda na takiego co boi się dawać kartki, w rodzimej lidze średnia powyżej 4 kartki na mecz. Myślę, że gdy jest spora kasa na stole to piłkarze dostaną dobrą motywację do nieodstawiania nóg.
W Lyonie podobna sytuacja, to znaczy jest dobra okazja na odbicie się grupie pościgowej. Remis czy wygrana, zawsze zwiększy ich szanse na cokolwiek dobrego. City przedstawiać nie trzeba, tam gole mogą być na zawołanie, zależy od samych zawodników. Lyon to również nie ułomki, raczej są dla mnie drużyną overową, w LM do tej pory każdy mecz to over 2.5 z ich udziałem. Dzisiaj jeżeli chcą coś strzelić to też dostaną bramkę bo ciężko nie dostać od takiej poukładanej drużyny jak MC. Myślę, że over nie będzie większym problemem, równie dobry jest tutaj BTS moim zdaniem.
Ostatni mecz to Bayern bez formy i z osłabieniami w drużynie w postaci Hummelsa, Thiago, Comana, Rodrigueza, Tolisso. Nie wiadomo czy ostatnio jeden z grających powyżej normy Gnabry też zagra. W każdym razie sytuacja Bayernu jest znana. W tej edycji LM Bayern nie wygrał większą ilością bramek jak 2. Benfica, jeżeli przegrała 2-ma bramkami to właśnie z Bayernem. Liczę, że Benfica mając przed sobą 2 mecze wciąż wierzy w awans do kolejnej rundy lecz tutaj musi patrzeć co zrobi Ajax. Nie będzie dla mnie zdziwieniem, jak Benfica strzeli, czy zremisuje. Wątpię by wygrali bo Bayern i LM chodzą w parze. Po prostu uważam, że Bayern w ciut słabszej formie nie wygra 3-ma bramkami.
Wszystko daje mi przyjemne ako ale wiadomo, że nie ma nic pewnego. W każdym razie ja ruszam w tą stronę.
⛔ 9 kartek, 4 gole, a Bayern odnalazł formę i wygrywa 5:1, no kur..
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Z tymi teoriami spiskowymi to już przesadzacie trochę. Wiadomo zdarzają się fixy ale widzieliście meczowa Skry to było przyjęte na takim farcie, ze nie jest możliwe ustawienie czegoś takiego raczej. Przecież wystarczy cm w druga stronę i Skra by miała 3-0. W sporcie jak jest tyle spotkan musza się zdarzać takie rzeczy.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Skra juz tydzien temu pokazala podobne uposledzenie w LM z Treflem , jakos podobnie wysoko prowadzila i fartem wygrali seta.
Musza chyba sie umowic jutro w ramach meczu z Zenitem i razem spotkac z psychologiem
 
R 125

roger12

Użytkownik
Jak Ramos , Aguero wykazują chec złapania kartki?
Nie mieli nawet zakazane co widać było jak Guardiola coś mówił do Aguero pod koniec i w końcu go sciąvną Alex Sandro też nawet w 60min go zdjął. Skonczyły sie tego typu akcje i tyle.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SIATKA BRAZYLIA LIVE
Pinheiros W. - Minas K. -2,5 2 1.80

wczoraj kazań odwalił a dzisiaj Fekel ,ALE WŁOCHY DAŁY ZAROBIĆ WYGRALI W TB A KURS BYŁ PONAD 2.20 PRZED MECZOWO ,A NA LIVE NIE ŚLEDZIŁEM
WCZORAJ KAZAŃ,CRUZEIRO ODWALIŁY STRASZNIE I DZISIAJ TEŻ WIDZE FAWORYCI ZAWODZĄ
MIŁEGO WIECZORKU ŻYCZĘ COŚ SIĘ POKAZE PO POLNOCY NA NHL ,PO SŁABYM PONIEDZIAŁKU ,WTOREK UDANY POZA LM W NOGE I HOKEJAMI TAŚME
NIE WYCZUŁEM INGSTOLAND PRZEGRALI PO DOGRYWCE A TRZA BYŁO GRAĆ EISABERLIN PO 1.70 SINGIELKA A CZŁOWIEK MĄDRY PO MECZU :sarcastic:
Minas 3-0 ✅
Nie dali szans żadnych :bow:
 
K 0

kropson1988

Gość
Wiecie co nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to co ogladam w tych KMŚ to jest poprostu az smieszne . Wczoraj Sada z 14:11 w tb przegrywa mecz , dzisiaj Zenit z 14:9 w tb przegrywa mecz i teraz SKRA ze stanu 19:13 i jeszcze jednej pilki przy przewadze i przechodzacej po serwie Kochanowskiego przegrywaja seta i nie zdziwie sie jak teraz mecz sie odwroci i Fakel wezmie to 3:2 ale to wszystko dziwnie wyglada . Ja wiem , nie jeden mecz siatkowki widzialem i wiem , że serie w siatkowce sa na porzadku dziennym ale az za duzo tego w tym turnieju .
Po trzecim secie niemalze jestem pewien na 99% , że Fakel wezmie to 3:2 .
Także tak heh w ciągu ponad doby trzy spotkania , ktore maja duza przewage w tb przegrywaja .
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Także tak heh w ciągu ponad doby trzy spotkania , ktore maja duza przewage w tb przegrywaja .
Ja jestem codziennie na meczu w Płocku i wysuwam taką teorię. Prowadzą 19:14 w trzecim secie, tracą trzy punkty z rzędu, później Fakeł dwa, Skra jeden, RObi się nerwowo, idą serie i koniec końców stare siatkarskie porzekadło. Napiszcie mi jak to wygląda sprzed ekranu telewizora, Płock dobrze się prezentuje czy wiele pozostawia do życzenia?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Under 208.5 w meczu Albertus Magnus kobitki Ncaa @ 3.30
Oraz wygrana Western Conecticut kobitki @ 8.00
Szalenatwo jakies w tym meczu. Chociaz rok temu tez bylo overowo ale Conecticut wygralo prawie 40 pkt...
Yale kobitki 2 polowa -11.5 @ 3.35
Wagner to jedna z najgorszych druzyn jakie tam graja. Rok temu prawie wszystkie mecze przegraly. W tym sezonie 1-5
Z Yale maja bilans 0-5. Ogolnie z konferencja, w ktorej gra Yale maja 0-11. Ogromna roznica umiejetnosci.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ibaka over 21.5 pkt i rebs @ 1.88 1xbet
Wychodzi w pierwszej piatce gdzie w 12 meczach notuje srednio prawie 19 pkt i ponad 8 zbiorek. Duzo lepiej niz z lawki
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BARBADOS PIŁKA NOŻNA
ELLERTON FC -YOUTH MILAN: over 2,5 1.40
ELLERTON FC -YOUTH MILAN: over 3 1.60
ELLERTON FC -YOUTH MILAN: over 3,5 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom