>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Policz sobie moje statystyki na forum, plaska stawka, z ostatniego pol roku. I juz masz czelendz.
To teraz takie słabe wyniki wystarczą , żeby się nimi chwalic ????
Niestety mojego tematu na mecz.pl już chyba nie ma - więc nie mam się czym obronić - ale podobno 10 lat temu był legendarny ????
Twój wynik to naprawdę żaden challange ????
Ale gratuluję naprawdę dodatnich wyników - to chyba rzadkość teraz ????
Powinniśmy obaj dawać radę w walce z ciemną stroną mocy ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Bradley Beal przynajmniej dwie 3 + Universitario de Sucre - The Strongest overek 2.5 po ~ 1.97
⛔ 1/5 jednak trza było iść w punkty, Boliwia ogarnęła 2:1
edit: haha w połowie ostatniej kwarty, patrzę a on dalej gra wariat i jednak 2/6 a więc ✅ :highhive: :cwl:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Butler over 19 i wygrana 76ers @ 5.90
Jimmy ciagnie serie 7 meczow z 20+ przeciwko Toronto, w tym 23 jeszcze jako Lesny Wilk w tym roku.
Value.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Butler over 19 i wygrana 76ers @ 5.90
Jimmy ciagnie serie 7 meczow z 20+ przeciwko Toronto, w tym 23 jeszcze jako Lesny Wilk w tym roku.
Value.
Value na pkt Jimmiego może i są ale nie na wygraną sixers.
Warto zagrać teraz na live dodatnie handi na oklahame przegrywają 15-ma. Ale słaby zasięg w robocie a zimno na zewnątrz i nie łapie żeby obstawic.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Value na pkt Jimmiego może i są ale nie na wygraną sixers.
Warto zagrać teraz na live dodatnie handi na oklahame przegrywają 15-ma. Ale słaby zasięg w robocie a zimno na zewnątrz i nie łapie żeby obstawic.
Już miałem klikać OKC z handi a tu linia o 2 w górę... Ktoś wypadł ze składu na 2 połowę ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom