>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Powiem tak - Liquid razem z VP to dwie najbardziej throwujace druzyny w historii cs go. Wieczne drugie miejsca itd. Jednak jak oni tego z mibr 2:0 nie zamkną to nie mam pytań i chyba już wolę ich nigdy nie oglądać.
Ogólnie na sama mysl finały Astralis - Liquid jest mi nie dobrze. Ile razy mozna
Chyba słabo ogarniasz definicję &quot;throw&#39;a&quot;, Liquid zwyczajnie jest słabsze w większości finałów.
edit: w statystykach 12% szans dla MIBR na wygraną. 88% winów po 12:3 ma drużyna która wygrała pierwszą połowę.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
pasek Weź mnie chłopie nie rozśmieszaj. Siedzę w środowisku CS-a dłużej niż ty masz dowód osobisty, więc daruj sobie. Słowo throw można używać w dwóch znaczeniach, ta bardziej potoczna wersja pasuję do Liquid jak ulał.
A ten mecz jest kwintesencją https://www.hltv.org/matches/2326894/mousesports-vs-liquid-esl-one-new-york-2018
Teraźniejszą mapę znając ich zaraz też oddadzą.
Patrząc na Twój nick, to mam dowód osobisty dłużej niż Ty więc mi tu dzieciak nie pyskuj. Wycieczki personalne sobie odpuść, bo się przeliczyłeś.
W 2k18 mają dwa razy drugie miejsce, jeden mecz z mouz który cytowałeś, drugi to ostatni IEM Chicago przeciwko Astralis, który poza 1 mapą przegrali wyraźnie, wiec nie wiem gdzie te &quot;ciągłe drugie miejsca&quot;.
Teraz rzucasz na odchodne, że tę mapę też oddadzą i znów jesteś w błędzie. Więc jak już siedzisz w tym CS:GO, to chociaż siedź ze zrozumieniem.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Patrząc na Twój nick, to mam dowód osobisty dłużej niż Ty więc mi tu dzieciak nie pyskuj. Wycieczki personalne sobie odpuść, bo się przeliczyłeś.
W 2k18 mają dwa razy drugie miejsce, jeden mecz z mouz który cytowałeś, drugi to ostatni IEM Chicago przeciwko Astralis, który poza 1 mapą przegrali wyraźnie, wiec nie wiem gdzie te &quot;ciągłe drugie miejsca&quot;.
Teraz rzucasz na odchodne, że tę mapę też oddadzą i znów jesteś w błędzie. Więc jak już siedzisz w tym CS:GO, to chociaż siedź ze zrozumieniem.
Różnica między nami jest taka, że ty przegrałeś właśnie pieniądze na MIBR, a ja je wygrałem na Liquid kosztem takich psedo specjalistów jak ty. Przeliczyłem się ojojo , nie zasnę ze strachu :facepalm: pozdro dzieciak. A Liquid to throwerzy

 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Różnica między nami jest taka, że ty przegrałeś właśnie pieniądze na MIBR, a ja je wygrałem na Liquid kosztem takich psedo specjalistów jak ty. Przeliczyłem się ojojo , nie zasnę ze strachu :facepalm: pozdro dzieciak. A Liquid to throwerzy
Stać mnie, a wystarczyłoby spojrzeć przed wycieczką personalną na mój i twój staż na tym forum i widziałbyś, że takie uwagi z dowodem osobistym są co najmniej nie na miejscu. Ale pewnie byłeś zajęty siedzeniem w środowisku CS:GO. Bez odbioru
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Kursy na jutrzejszy finał już się pojawiły. Astralis 1.18 - Liquid 5.2 1xbet no nieźle
W roku 2018 - 28 do 5 w wygranych mapach. Biorąc pod uwagę serie wygranych Astralis na Nuke, który będzie na 99% to robi się gęsta atmosfera. Skąd się bierze ten kompleks w stosunku do Duńczyków, nie mam pojęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom