>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
miralas 26

miralas

Użytkownik
81-80 ⛔
No i wszystko się posypało dobrze że wypłaciłem kase no mam niecałe 1500 na gre i trza zrobić z tej sumy 5 tyś
Chyba że przegram o wpłace sobie 500 i tak sporo zrobiłem przez ostatnie dni i w uj straciłem ,mój kosz zawiódł niestety ,niewiem jak grali bo wyszedłem z domu ,patrzyłem wynik po połowie był remis
No to nie oglądaj lepiej końcówki co odwalili
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Ma ktos wizjetv i moze mi powiedziec czy wam tez tak zamula i ciagle buforuje? Od czasu tej awarii ktora mieli jakos okolo tydzien temu ciagle cos zacina i jakies problemy mam.
Dokładnie tak i co najgorsze to nie odpisują na maile.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ma ktos wizjetv i moze mi powiedziec czy wam tez tak zamula i ciagle buforuje? Od czasu tej awarii ktora mieli jakos okolo tydzien temu ciagle cos zacina i jakies problemy mam.
Generalnie od czasu kiedy nie działał żaden program przez weekend, to codziennie są jakieś problemy. Czy to nie działa jakiś kanał, czy to się buforuje ciągle.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Generalnie od czasu kiedy nie działał żaden program przez weekend, to codziennie są jakieś problemy. Czy to nie działa jakiś kanał, czy to się buforuje ciągle.
Dokladnie od tamtej pory co na jakis czas zniknely wszystkie eleveny to ciagle jakies problemy non stop bufor albo w ogole sie nie wlacza.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Sebov @ 1,70
Vilella Martinez @ 1,85
Majchrzak dobry się zrobił, nie jest taki chlopiec do bicia jak Przysięzny.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Kiick @ 1,80
Dlaczego tak bardzo wysoki kurs skoro pogonila w 1 secie Bencic 6:2
Bencic widać na totalnej wyjebce.
Aktualnie w Houston 4 stopnie.
Istnieje jakiś stream do tego turnieju? Chciałbym zobaczyć, jak oni są tam poubierani. Nigdy nie widziałem outdoor turnieju granego przy 4 stopniach.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bencic widać na totalnej wyjebce.
Aktualnie w Houston 4 stopnie.
Istnieje jakiś stream do tego turnieju? Chciałbym zobaczyć, jak oni są tam poubierani. Nigdy nie widziałem outdoor turnieju granego przy 4 stopniach.
Grają w bluzach i getrach. Przynajmniej mowie o mezcu Krueger z Kwiatkowskim.
 
P 10

pk95

Użytkownik
Bencic widać na totalnej wyjebce.
Aktualnie w Houston 4 stopnie.
Istnieje jakiś stream do tego turnieju? Chciałbym zobaczyć, jak oni są tam poubierani. Nigdy nie widziałem outdoor turnieju granego przy 4 stopniach.
Bencic w dresie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom