>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Mega debil ze mnie, bo postawiłem dziś zajebisty kupon z kursem 12 za 100 zł i na pewniaczka dodałem sobie do niego jeszcze Djoko po kursie 1.14 - najniższy na kuponie, który w sumie nic nie wnosił do wygranej i tylko to nie siadło :/ Nie mogę sobie tego darować ????:facepalm::dntlck::sarcastic:
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Mega debil ze mnie, bo postawiłem dziś zajebisty kupon z kursem 12 za 100 zł i na pewniaczka dodałem sobie do niego jeszcze Djoko po kursie 1.14 - najniższy na kuponie, który w sumie nic nie wnosił do wygranej i tylko to nie siadło :/ Nie mogę sobie tego darować ????:facepalm::dntlck::sarcastic:
Skąd mogłeś wiedziec że dziś ulubionym zagraniem djokovic będzie uderzenie w siatkę lub w aut
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja to bym sobie dał uciać lewe jajko zeby sie dowiedziec ile dzisiaj w sumie leżało pieniędzy na Djokovicu na Wszystkich rynkach bukmacherskich przed meczem z Saszą ???? )
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Dziwna sprawa z Djoko, drugi finał z rzędu bęcki 0/2 od młodego. Ciekawy jestem przyczyn tych porazek?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja tez przed meczem bylem pewny, ze Djokovic to wygra, ale w czasie 1 seta widzialem jak bylo 3:3, ze cos sie z nim dziwnego dzieje...od poczatku meczu to on sie meczyl w wymianach, a Zverev najzwyczaj bezblednie prowadzil wymiany no i ten serwis...Niemiec ma swietny serwis.
Djoko zasral sobie w papierach bo widac, ze ten final w Paryzu to nie byl przypadek. Tak jakby spuchl i stracił power na ten final.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ja tez przed meczem bylem pewny, ze Djokovic to wygra, ale w czasie 1 seta widzialem jak bylo 3:3, ze cos sie z nim dziwnego dzieje...od poczatku meczu to on sie meczyl w wymianach, a Zverev najzwyczaj bezblednie prowadzil wymiany no i ten serwis...Niemiec ma swietny serwis.
Djoko zasral sobie w papierach bo widac, ze ten final w Paryzu to nie byl przypadek. Tak jakby spuchl i stracił power na ten final.
To, że spuchł w Paryżu to nawet postawiłem za 5,70 przed meczem, Tam grał z jakimś wirusem, dużo się o tym pisało, ale tuta wyglądał na zdrowego. Djoko miałby nie wytrzymać presji i popsuć 15 piłek w jednym secie? Nie wierzę! Śmierdzi tutaj i to mocno. Kilka dni temu było 2/0 dla Serba. WTF?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom