>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tampa da rade przez 2 tercje 2 gole bo mi tylko oni zostali na overka
Ale mam nerwa bo czuje z emoż eniwejsć i pomojej kasie będzie a ostro poszło kilka overkow już reszta załatwiona tylko tampa została na necie i w ziemniaku
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Gram sobie mocno Ayoona 14,5 over - robi co może żeby to nie weszło 8pkt i 3 pf po 3qw - potem go zdejmują (w między czasie robię lekki middl 16,5 under - kasuje wszystkie overy na minimalnej stracie ) ...ostatnie 9 minut Ayoon 2,2,2,1,2, ???? ((
Kocham NBA ???? )))
Wyoming - Boston College 78,5 under jest 78 i 5 sek do konca pudło ...ale zbiórka offens i dobitka buzzer i ...80 grrrr ????
PS: Merytoryczny , na meczu Wyoming-Boston Uni myli się na czasie co nieco ..ok 1 min było w 1 połowie błędu (overy powłaziły tam loozem )
Nie łapią także zawodników dziś na linie w NBA zawsze ????
PS: Westbrook na boisku a linia na Schrodera 16,5 wisi pomimo, że zagra ok 25/28 min max zamiast 36 - a i w 36 miał problemy żeby ją przekroczyć ostatnio (15 pkt zrobił ) ???? ✅
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Schroder 11,5 już jesli są miłośnicy middli, którzy złapali under 16,5 to moga sobie teraz spokojnie robić fajny przedział ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Persija Jakarta - Persela Lemongan, Both team to score, @2.13, lvbet, 1:0 w 45 minucie
Jednak w te stronę. Myślę że końcowy 2:1 ale zobaczymy. Ten over 2.5 gospodarzy jednak chyba nie wejdzie dlatego gram Both team to score jeszcze.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Australia powyżej 2 1.83. Dwa gole powinni strzelić, wydaje mi się to takie minimum.
Ooo już 1 to gram jeszcze powyżej 3 ????
✅ i zwrot, tragedii nie ma
Powyżej 2 kartki w meczu Koreii, dwie to nie dużo nawet jak w towarzyskim, a kurs dość fajny 3.5! Dwie to oczywiście zwrot.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Ramanathan 2.05 Tennis, gra u siebie, przeciwnik również ale wydaje mi sie że jest o klasę lepszy. Do tego pre było na niego 1.14...
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
✅ i zwrot, tragedii nie ma
Powyżej 2 kartki w meczu Koreii, dwie to nie dużo nawet jak w towarzyskim, a kurs dość fajny 3.5! Dwie to oczywiście zwrot.
Chłopaki pograli po przyjacielsku ⛔
Ramanathan 2.05 Tennis, gra u siebie, przeciwnik również ale wydaje mi sie że jest o klasę lepszy. Do tego pre było na niego 1.14...
Raman ma jakiś uraz mózgu chyba ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom