>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ciekawa zabawa we wloskim u20.
Mini Basket w 2 kwarcie mial 0 pkt na 4 minuty przed koncem - ostatecznie rzucili 12.
I niby nic. Zdarza sie. Ale w 3 kwarcie to samo. Na 3.30 przed koncem 0 pkt, a na koniec 15 ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Lions w ataku na razie padaczka totalna Ech
Fajnie, że potrafisz coś o tym powiedzieć, bo ja oglądam i nie rozumiem niczego. No może poza tym, że niebiescy &quot;nasi&quot; ???? Kiedyś kolega mi tłumaczył zasady ale nic z tego nie pamiętam. Poza tym, skręca mnie jak słyszę &quot;football&quot;. Przecież to &quot;handegg&quot; ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ciekawa zabawa we wloskim u20.
Mini Basket w 2 kwarcie mial 0 pkt na 4 minuty przed koncem - ostatecznie rzucili 12.
I niby nic. Zdarza sie. Ale w 3 kwarcie to samo. Na 3.30 przed koncem 0 pkt, a na koniec 15 ????
Widzisz to na obrazie - czy tylko statystyki z fibalivestats ?
Bo jeśli staty z fibalivestats to jest prawdopodobieństwo , że ktoś spi przez 5/6 minut a potem na koniec wbija wszystkie punkty druzynie dopiero - widziałem takie coś z 200 razy - idziesz na hale wtedy z laptopem i lejesz booki aż miło ????
3/4 lata temu obsługujący live z Islandii potrafili nie zmienic czasu przez 4 minuty i tylko wbijac punkty - szło codziennie na całorocznym po 30/40 tys na 2 kontach zrobic ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOKEJ NIEMCY -19:30
Eisbären Berlin - Düsseldorfer EG ZW MECZU 1 1.72
FLOORBAL SZWAJCARJA-19:30
Tigers Lagnau - UHC Thun 1 1.52
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Politechnika Szkola Gortata u20 -25.5 @ 2.80
W Kwidzyniu wygrali 116-41 z nimi. To pewnie tylko kwestia czasu az zrobia jakis run kilkanascie punktow.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Villanova -15.5 HT @ 3.10
Villanova nie jest tak dobra jak rok temu. Czterech ich najlepszych zawodnikow poszlo w ostatnim drafcie do NBA. Sa w lekkiej przebudowie. Ale po ostatniej wielkiej wpadce dzisiaj maja idealnego rywala zeby sobie poprawic nastroje, bo Canisus to bardzo slaba organizacja.
Monterroni u20 kosz 3 kwarta race to 25 @ 5.95
28 w pierwszej, 24 w drugiej. Moze zluzuja, moze nie. Jak dla mnie spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
floorbal szwajcarja -20:00
HC Rychenberg Winterthur - Kloten-Dietlikon Jets 1 1.45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom