>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Bolshunov win 4 Unibet. Rozstrzygnie sie między nim a Klaebo.w 1/2 minimalnie na finiszu lepszy Norweg.żal nie spróbować .✅✅ bum..głupi blad Norwega na finiszowych zadecydował
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Real na pewno wturla bramkę, a jak już to zrobi to pójdą za ciosem. Jak zaczęli prowadzić grę to Eibar zaczął się kartkować. Najgorsze jest to, że Eibar miewa kontry i może coś z tego wpaść. W sumie za Lopeteguiego bym powątpiewał ale za Solariego wygląda to lepiej, przynajmniej od strony rezultatów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Real nie jest w stanie opanowac srodka pola i befzie walil wszystko skrzydlami.
Korki, korki, korki
XD
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Z czyjej szkolki jest ten Cucurella? Nie z La Masii przypadkiem? :p
Luka Modric zszedl, pewnie po zlota pilke do szatni
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Sporo spotkań jak w każdy weekend ale sporo potencjalnych min. Taki np. Man Utd i kurs @1.46 na wygraną to grabież w biały dzień. Dlatego ja na dzisiaj biorę:
⚽ Wolfsburg - RB Lipsk
Wolfsburg over 1.5 ŻK
⚽ Atletico Madryt - Barcelona
BTS
dubel @2.66
Wolfsburg ponieważ gra najostrzej w lidze, mają serię przegranych z rzędu u siebie więc w końcu muszą gryźć trawę, okazja jest dobra bo Lipsk to nie tuzy ale ostry mecz raczej będzie. Do tego BTS w sobotnim hicie La Liga. Jak widzę taki mecz to z automatu myślę BTS, tak jak przy Bayern-Borussia, Barca-Real, City-United czyli niezależnie od pozycji, to mecze prestiżowe i overowe. Do tego nie ma Godina w Atletico z powodu kontuzji więc ta ściana defensywna będzie skruszona. Raczej dla Barcy to tylko na korzyść.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Real ostatnio przyciąga wszystkich do grania prawie jak polskie kluby w europejskich pucharach ????
Czy komuś na telefonie nie wczytuja się avatary czy to problem u mnie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom