>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Najwiekszymi zwyciezcami tego turnieju moze byc Rzeszow. Powoli rodza sie na nowo i w nastepnej kolejce tez moga powalczyc, az milo popatrzec ????
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ta.. Resovia rodzi się na nowo :cwl: To Sada gra jak dzieci we mgle.. jak się Reska obudziła, to w weekend widziałem.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Real Sociedad - Celta Vigo
over 4.5 ŻK @1.85
Powinny się niedługo zacząć, sędzia póki co pozwala grać więc grają, bez brutalnych fauli ale już takie spóźnione powoli się pojawiają. Myślę, że jeszcze w pierwszej ktoś dostanie żółtą a potem polecą. Za umiarkowaną stawkę bo już 34 minuta i póki co bez agresji.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Fakel powinien 2-0 z Zenitem prowadzić.. no ale jest 1-1. Tak czy inaczej grają mega, szczególnie przyjęcie atomowych serwisów robi wrażenie. Ciekawe jakie kursy będą jutro przeciwko Skrze
Ale słabo gra ta Sada... takie nazwiska, a błąd na błędzie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jakim cudem zaliczyli gola Newcastle jako bramke samobojcza...?! Od kiedy rykoszety to OG...pff jakies debila pracuja w FA. :facepalm::headbang:
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Jakim cudem zaliczyli gola Newcastle jako bramke samobojcza...?! Od kiedy rykoszety to OG...pff jakies debila pracuja w FA. :facepalm::headbang:
Calanau Piłka po uderzeniu zawodnika nie leciała w światło bramki. Dopiero dotknięcie zawodnika Burnley spowodowało, że została skierowana w światło bramki. Bramka samobójcza. Prawidłowo. Tak jest w przepisach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Calanau Piłka po uderzeniu zawodnika nie leciała w światło bramki. Dopiero dotknięcie zawodnika Burnley spowodowało, że została skierowana w światło bramki. Bramka samobójcza. Prawidłowo. Tak jest w przepisach.
A mozesz mi to udowodnic? Bo widzilem ta bramke i pilka po strzale wyraznie leciala w swiatlo bramki...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Defensa Y Justicia - Tigre
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,39
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Botafogo - Parana
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,31
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Sao Paulo SP - Sport Recife
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,32
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Wielokrotny
Stawka:
Kurs 2,40
Możliwa wygrana1200.00 PLN
Zakłady systemowe
Całkowita stawka:500.00 PLN
Łączna wygrana1200.00 PLN
Defensa Y Justicia - Tigre
Wynik meczu
Stawka:
Defensa Y Justicia
@ 1,57
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Botafogo - Parana
Wynik meczu
Stawka:
Botafogo
@ 1,33
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Sao Paulo SP - Sport Recife
Wynik meczu
Stawka:
Sao Paulo
@ 1,42
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Wielokrotny
Stawka:
Kurs 2,97
Możliwa wygrana1485.00 PLN
Zakłady systemowe
Całkowita stawka:500.00 PLN
Łączna wygrana1485.00 PLN
Takie moje kupony na piłke
BOTAFOGO 2,5 2
Ale myślę z ewejdą te overki ,niema co szaleć grubo bo szalałem i co sie stało ,kompletna wtopa ,dlatego góra bede grał od 100-1000zł
Niema co jedynie hokeje na gole grubasy jak coś zostanie na koncie ,narazie bardzo cieńki dzień
ale ciesze się chocież ,ż ektoś skorzystał z Zamalku to najważniejsze ,żeby Użytkownicy zarabiali ,a ja to wiadomo jestem cichym grajem ,a ciesze się z innych wygranych ,bo o to chodzi ,żeby pomagać sobie ,a nie tylko się wnerwjać jak typ nie wejdzie np mój nie wejdzie a ktoś pograł i zaraz sie awanturuje ,nie potzrebnie ,trza przełykać porażki ,ja te się wnerwjam ,ale nie pokazuje tego ,co to da nic ,gorsze samopoczucie ,serce bolace ,głowa z nerwów ,a nie potrzebne to nikomu ,Wiadomo takie jest sport ,a my staramy się trafić
Pozdrawiam gorąco Wszystkich
Oby piłka dała zarobic ,bo trza będzie live walić na odrobienie po niskich kursach
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Reska 23:20 -&gt; 24:26 ???? . A ja już minus chciałem rozliczać a tu jeszcze Brazole mogą wziąć
Kurs chodził coś około ~9
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Real Sociedad - Celta Vigo
BTS i over 2.5 @2.18
✅ 2-1
⚽ Real Sociedad - Celta Vigo
Zurutuza D. otrzyma ŻK @3.69
⛔
⚽ Real Sociedad - Celta Vigo
over 4.5 ŻK @1.85
Powinny się niedługo zacząć, sędzia póki co pozwala grać więc grają, bez brutalnych fauli ale już takie spóźnione powoli się pojawiają. Myślę, że jeszcze w pierwszej ktoś dostanie żółtą a potem polecą. Za umiarkowaną stawkę bo już 34 minuta i póki co bez agresji.
⛔ 4, za późno się zaczęli kopać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom