>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Koszykówka eurocap kobiet 18:00
Valosun KP Brno W. - Aluinvent DVTK Miskolc W połowa 2 1.32
Valosun KP Brno W. - Aluinvent DVTK Miskolc W połowa -4,5 2 1.90
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Trentino w akcji dawno nie widziałem... oni wyglądają gorzej niż Cuprum Lubin :cwl:
Bardzo dobrze, bo oprócz handi na Sade to mam jeszcze ich zwycięstwo w meczu po 3.4. Kusilo mnie jeszcze 3-0 po kursie 10, ale odpuściłem. Także ja dzisiaj zdecydowanie kibicuje Brazylijczykom!
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Texas - UTSA kobitki
181+ @ 13.50
Texas over 96.5 @ 2.80

Rok temu Texas wygral 120-70 z San Antonio. Pierwsza kwarta byla najbardziej underowa (42) a potem juz szalenstwo ofensywne.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Bardzo dobrze, bo oprócz handi na Sade to mam jeszcze ich zwycięstwo w meczu po 3.4. Kusilo mnie jeszcze 3-0 po kursie 10, ale odpuściłem. Także ja dzisiaj zdecydowanie kibicuje Brazylijczykom!
cóż... Sada nieco gorzej w ataku, na serwisie też lżej i Trentino wzięło seta
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ PSG - Liverpool - over 3.5 ŻK
⚽ Tottenham - Inter - over 3.5 ŻK
ako @2
Cakir na Wembley, Marciniak w Paryżu. Obydwa spotkania mają wagę i to bardzo dużą, bo poniekąd decydują kto wychodzi a kto nie. Uważam, że tu padną over 4.5 w każdym z tych spotkań ale wolę ciut bezpieczniej z over 3.5. Z tego grona &quot;najgrzeczniejszy&quot; wydaje się Liverpool, ale weź tu zatrzymaj Neymara czy innego Mbappe na obcym terenie inaczej jak faulem, gdzie ciężko będzie o prowadzenie gry (tak, według mnie to PSG dzisiaj będzie częściej w posiadaniu). Każda z tych drużyn kartkuje się w LM z przyzwoitym skutkiem. Tutaj chodzi o znacznie więcej niż w rodzimych ligach, bo tam jest więcej miejsca na pomyłkę czy rozłożenie sił. Dzisiaj losy grupy muszą się w dużej mierze zadecydować - dzisiaj wychodzimy się mierzyć o dużą kasę (awans do kolejnej fazy). Uważam, że sędziowie dzisiejszych spotkań sprzyjają kartkom. A jak będzie to się przekonamy. W każdym razie nie zmuszam się do typu takiego jak wczoraj, czyli przeciwko Bayernowi, o którym sam napisałem, że chodzi w parze z Ligą Mistrzów. Według mnie dzisiaj naturalnym scenariuszem jest gra do końca, o duża stawkę, czyli zaciekle, a sędziowie pomogą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom