>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Latvijas University 2 polowa -9.5 @ 2.95
Ogry i tak sa duzo slabsze a dzisiaj graja bez swojego jedynego doroslego zawodnika Jacobonisa.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk @3,1
+1,5 seta @2,08
Łapać dziś bo do meczu pewnie spadnie.
Mecz jutro o 19 ale nie wiadomo czy do niego dojdzie. Zawodnicy nie otrzymują kasy od kilku tygodni. Nie chodzą na treningi. Także wielkiej mobilizacji nie będzie by walczyć o wygraną.
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Lokomotiv Moskwa - Galatasaray over 4,5 żółtych kartek @2,35 ⛔ 3 kartki
Atlético Madrid - Monaco over 30,5 punktów karnych @2,5 ✅ 90 pkt
Lokomotiv Moskwa - Galatasarayover 11,5 rożnych @2,75 ✅ 13 rożnych
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Próbuję mocno under 3,5 w Madrycie i under 2,5 lekko. Atletico to minimaliści, być może nie strzelą już nic, a nie powinni więcej niż jednego. @2,00 jak śmietana.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kto pomoże.
PSG-Liverpool
Muszę coś postawić, zeby otrzymać zaklad za darmo na ten mecz.
Myślę, że 0,5 gola w meczu to tzw pefka?
A co za free, tak po kursie min 1.9, ale może być duzo wyższy ? ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Próbuję mocno under 3,5 w Madrycie i under 2,5 lekko. Atletico to minimaliści, być może nie strzelą już nic, a nie powinni więcej niż jednego. @2,00 jak śmietana.
Jak ja znam tych minimalistów! ✅✅
Idziemy za ciosem. Siatkówka Pań. Zeleznicar 1,70. Kurs średni ale według mnie na luzie wezmą TB. Zaraz sie zaczyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kto pomoże.
PSG-Liverpool
Muszę coś postawić, zeby otrzymać zaklad za darmo na ten mecz.
Myślę, że 0,5 gola w meczu to tzw pefka?
A co za free, tak po kursie min 1.9, ale może być duzo wyższy ? ????
Ostatnio nie lubię tej piłki stawiać, no ale skoro wszyscy idą w over w tym meczu to może under 2,5 po kursie 2,8? ;) to taka luźna propozycja i z mocnym ryzykiem. Stawka spora niby ma być ofensywnie, ale różnie to bywa z tą presją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Kto pomoże.
PSG-Liverpool
Muszę coś postawić, zeby otrzymać zaklad za darmo na ten mecz.
Myślę, że 0,5 gola w meczu to tzw pefka?
A co za free, tak po kursie min 1.9, ale może być duzo wyższy ? ????
Ja bym szedł w stronę over 4.5 ŻK w tym meczu. Argumenty na tak to dla mnie przede wszystkim: Marciniak lubi kartki a sędziuje, Mbappe i Neymar, którzy są strasznie ciężcy do upilnowania, jak się zerwie jeden czy drugi to boki obrony muszą za nimi ganiać, waga spotkania to prym/awans z grupy bo drużyny dzieli 1 punkt, w obronie Lovren, który jest trochę na doczepkę i nie ma rytmu meczowego, Verratti lubi dostawać kartki, ten chłopak ma jakieś problemy emocjonalne jak na moje oko. Ktoś tam powinien złapać jeszcze kartkę. Argumenty na nie: Liverpool gra dosyć czysto w tym sezonie.
Nie chcę żeby było na mnie, ale nikt niczego nie doradza i nie masz pomysłu to może to? Nie wiem, ja liczę na kartki ale osobiście dałem tu over 3.5ŻK i w meczu Tottenhamu również over 3.5.
edit: kurs na over 4.5 ŻK to @1.96.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom