>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PIŁKA NOŻNA MEXYK
Monterrey - Santos Laguna over 1,5 1.40
Monterrey - Santos Laguna over 2,5 2.20
TIJUANA U20 -Chivas Guadalajara U20 over 1,5 1.30
HOKEJ WHL
Spokane Chiefs - Prince George Cougars 1 1.80
Spokane Chiefs - Prince George Cougars -1 1 2
Kelowna Rockets - Vancouver Giants 2 2
Montrewey 1-0 ⛔
tyjana 1-1 ✅
Hokej
spoko 4-2 ✅
handi ✅
vankuver 2-1 ✅
Hokej elegancko ,tylko mexyk zrabał ,ale jest pięknie :bow:
POZDRAWIAM FORUMKÓW UŻYTKOWNIKÓW!!!!
CIEPLEGO POPOŁUDNIA BO JEST MROZIK
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
GOGO Shahrdari
panowie pytanie o mecz na szczycie, a dokladniej siatkowka
Shahrdari Karaj vs Moghavemat Tehran zlapalem spore value @6 na Karaj
kursy wystawione na podstawie 1 seta, drugi set juz mocno wyrownany i teraz mamy 1:1
problem w tym ze nie moge znalezc nawet jaka to liga zeby chociac h2h obadac
Ktos cos?
Jak by co to caloroczny ma dalej kurs @4
dokladam na Karaj po @8.5 b365
pierwszy set przespany, drugi wygrany, trzeci przespany i teraz ida punkt za punkt
mam nadzieje ze bedzie tb a tam bedzie mozna zamykac lub kontrowac ze sporym zyskiem
MONEY MONEY MONEY!!!!!✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
jak w podpisie, nie ilosc a jakosc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
jesli chodzi o ostatnie dwie PERELKI to jestesmy 2/2 ✅
dzis nie wiem czy takze to taki rodzaj typu ale kurs bardzo wysoki przekonuje
zapraszam :
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-29-11-2018-czwartek.154384/#post-6758596
Przyglądałem się temu meczowi. Drużyny nie mają tego samego właściciela - w przypadku jednej to 49% udziałów a w przypadku drugiej to główny sponsor. UEFA przed rozgrywkami rozważała, czy dopuścić drużyny do rozgrywek, aczkolwiek przed sądem udowodnili, że to nie jest wspólny właściciel (właśnie na podstawie tego co pisałem wyżej). Z drugiej strony będąc takim RedBullem chciałbym, aby było o mnie głośno nadal razy dwa, dzięki przejściu do następnej rundy obydwu zespołów. Skoro cały świat patrzy na ten mecz to może tak bardzo na przypał nie polecą by wygrali goście. Więc mam mieszane uczucia co do meczu, ale taki bramkowy remis @4 też nie zaszkodzi. Oczywiście można spróbować, bo czemu nie, ale UEFA na to patrzy bacznie.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
mlk , cenna informacja , ale w takim razie jesli nie sa to ci sami wlasciele to Lipsk moze jak najbadziej wygrac . czemu nie , a tak jak mowisz fajna sprawa jakby oba RB awansowaly dalej ???? dobry PR sobie zrobia
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
mlk , cenna informacja , ale w takim razie jesli nie sa to ci sami wlasciele to Lipsk moze jak najbadziej wygrac . czemu nie , a tak jak mowisz fajna sprawa jakby oba RB awansowaly dalej ???? dobry PR sobie zrobia
Jasne, w tym kierunku też myślałem. RedBull na hajs nie narzeka więc tam może jakiemuś prezesinie sypnąć groszem by przynajmniej zremisowali. Racja, Lipsk nie jest słaby i nie było by nic dziwnego gdyby wygrali. W pierwszym meczu było 2:3 więc i bramki potrafią strzelić i jakby wygrali teraz to by się podzielili punktami po równo, więc w sumie też nic nadzwyczajnego ;) Ale UEFA tam może się czepiać w razie czego :p
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Przyglądałem się temu meczowi. Drużyny nie mają tego samego właściciela - w przypadku jednej to 49% udziałów a w przypadku drugiej to główny sponsor. UEFA przed rozgrywkami rozważała, czy dopuścić drużyny do rozgrywek, aczkolwiek przed sądem udowodnili, że to nie jest wspólny właściciel (właśnie na podstawie tego co pisałem wyżej). Z drugiej strony będąc takim RedBullem chciałbym, aby było o mnie głośno nadal razy dwa, dzięki przejściu do następnej rundy obydwu zespołów. Skoro cały świat patrzy na ten mecz to może tak bardzo na przypał nie polecą by wygrali goście. Więc mam mieszane uczucia co do meczu, ale taki bramkowy remis @4 też nie zaszkodzi. Oczywiście można spróbować, bo czemu nie, ale UEFA na to patrzy bacznie.
to ze druzyna nie ma jednego wlasciciela to jedno
tym ze UEFA patrzy bym sie w ogole nie sugerowal, wystarczy ze bede grali &quot;na 100%&quot; przez caly mecz a w odpowiedniej chwili ktos zostanie sfaulowany z polu karnym albo obronca &quot;zaspi&quot; akcje
to ze wynik moze zostac ustawiony nie oznacza ze przez 90 minut jedna ekipa bedzie stala w miejscu
Ja tez pobieram bts i wygrana Lipska
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
koszykówka -18:00
Chorwacja - Węgry POŁOWA -2,5 1.90
Chorwacja - Węgry -2,5 1 1.60
Chorwacja - Węgry -3,5 1 1.70
Chorwacja - Węgry -4,5 1 1.90
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOKEJ NORWEGIA 18:30
Lilechamer 5,5 1.60
lilechamer 1
Valerenga 1
do ako można dożucić
Lilechamer 4,5
to pograłem grubo
ZE SZWECJI
SKATIFELA 4,5
SKATIFELA 1
TAK WIDZE TE HOKEJE
DANIA
RUNGSTED 1
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ USM Alger z Setif pewnie na łamaka idą. Czekam całą połowę, jak Alger nie strzeli to wchodzę w over 2.5 w meczu i over 1.5 Alger. Ale trzeba poczekać.
 
K 0

kropson1988

Gość
Fakel wygra mecz przy stanie 0:1 w setach i 8:6 w drugim @4,75 i dwa 3:1 @9,5 w Betsafe. Rozlicze jak wrócę z pracy w nocy .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom