>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Śmiech na sali to 4 kwarta w meczu Timbervolves - Houston. Osiem lat oglądam NBA i jeszcze na żywo nigdy nie widziałem takie &quot;wysokiego&quot; wyniku 17:9 przez 12 min. Omg
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Pierdzielone turasy ustawily mecz na 2 2
Ostatnia akcja gdzie on tam widział spalony? 2 metry obrońca za napastnikiem a ten gwizdze bo sam na sam wychodził
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dobra. Finały esla wiec trzeba cos zarobić.
Lecimy na początek:
Liquid -4.5 rundy @1.7
Wysoki handicap, zwłaszcza ze Bo1 ale g2 gra starym składem, który był totalna porażka.
Intz - big: ponad 26.5 rundy @1.95
Myśle ze brazole zaskoczą i postawią sie twardo Niemcom, którzy maja dwa oblicza, liczę ze dzis pokażą te drugie, czyli tizian 4-20 i tabsen jako jedyny z ratingiem 1+
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dobra. Finały esla wiec trzeba cos zarobić.
Lecimy na początek:
Liquid -4.5 rundy @1.7
Wysoki handicap, zwłaszcza ze Bo1 ale g2 gra starym składem, który był totalna porażka.
Intz - big: ponad 26.5 rundy @1.95
Myśle ze brazole zaskoczą i postawią sie twardo Niemcom, którzy maja dwa oblicza, liczę ze dzis pokażą te drugie, czyli tizian 4-20 i tabsen jako jedyny z ratingiem 1+
✅
⛔
Najpierw przy 12--10 przegrali na same pistole, a potem przegrali 5vs3 ???? i na koniec 4v4 z podłożoną bombą.
A o przegraniu 3vs1 na glocka już nawet nie wspominam XD nigdy czegoś takiego nie widziałem, żeby zostać 3vs1, na fullu, wiedzieć gdzie jest przeciwnik i przegrać na glocka. Felps jako igl jest cieniutki (choć inni pewnie byliby jeszcze gorsi) i przez to drużyna sporo traci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
MIBR znowu dobrze wygląda, moim zdaniem jak nie trafią po drodze na Astralis to będzie finał. Wiadomo, że Sharks nie są potentatami, ale mimo wszystko MIBR z turnieju na turniej rozwijają się w dobrym kierunku. Takie mam wrażenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom