>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
NHL na 1:00:
Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche / Penguins ML
Columbus Blue Jackets - Calgary Flames / Blue Jackets ML
Florida Panthers - Boston Bruins / under 6,5
AKO: 4,28 w 1xbet
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Zamulał tak ładnie na zawodnikach w Mavericks i zawinął ich jak 3ft dla Damiana akurat były eeeeeeee
Teraz liczy na odjazd Utah , proponuje oglądać na super szybkim obrazie gdzieś - 4,5 pkt linia na Rudyego na 8 min przed koncem 3qw i 5,5 na LaM&#39;ie - jeśli nie bedzie jednak odjazdu wygląda jak superpromo
Maga zamuł na bakersfild - ale wszystko poblokowane - ale kosmiczna zamuła (ale maxy dali 14 plnów ???? (()
Ale przyjmują w opór tych 13/18 ????
Jeśli ktoś gra za niewielkie stawki to 200-300 idzie upchac po tych drobnych ????
Ayon może kiedyś będzie wielkim centrem (choć ja osobiście wątpie ) - ale Luka własnie wygrywa sobie nagrode MVP dla Rookie of the Year
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
NHL na 1:00:
Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche / Penguins ML
Columbus Blue Jackets - Calgary Flames / Blue Jackets ML
Florida Panthers - Boston Bruins / under 6,5
AKO: 4,28 w 1xbet
⛔ Kabaret, gdyby nie fakt, że mi się usnęło, to bym może zamknął, bo okazja była doskonała - Penguins prowadzili 3:1, w tym czasie Blue Jackets prowadzili 4:1, a w trzecim meczu było 1:0 ;) Ale trudno, szkoda, że w takich okolicznościach kupon nie wchodzi, bo nie oglądam na tyle długo NHL, ale to co zrobili Blue Jackets - strata 5 bramek w 12 minut - to nie chleb powszedni chyba ;)
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
⛔ Kabaret, gdyby nie fakt, że mi się usnęło, to bym może zamknął, bo okazja była doskonała - Penguins prowadzili 3:1, w tym czasie Blue Jackets prowadzili 4:1, a w trzecim meczu było 1:0 ;) Ale trudno, szkoda, że w takich okolicznościach kupon nie wchodzi, bo nie oglądam na tyle długo NHL, ale to co zrobili Blue Jackets - strata 5 bramek w 12 minut - to nie chleb powszedni chyba ;)
Jakoś specjalnie NHL też nie śledzę ale dosłownie z 2 dni temu był mecz - Capitals poszli z 5:1 na 5:6 ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jakoś specjalnie NHL też nie śledzę ale dosłownie z 2 dni temu był mecz - Capitals poszli z 5:1 na 5:6 ????
A ten mecz kojarzę, ale tam przynajmniej w dwóch tercjach to tracili, a tu wiesz, coś na zasadzie prowadzą 4:1, idziesz do ubikacji, wracasz, a tu 4:6 ???? Już lepiej, gdyby nadziei nie rozbudzili :p
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
North lanie dostaje od Sharks na mirage :facepalm:
edit:
egzekucja.... co ja zagrałem
North przegrali do 4? To jest dla mnie wielka niespodzianka. Szkoda, że tego nie widziałem. Jednak inferno odpuszczę w obstawianiu i tylko zobaczę co tam się będzie działo ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
piotrex007 Jak ruskie licza czerwną? Jako dwie żółte czy nie wliczają w ogóle?
U ruskich jest, przynajmniej w tym meczu, zakład na żółte kartki, czyli bezpośrednia czerwona w ogóle się nie liczy, a czerwona po żółtych po prostu jako 2 żółte, tak mi się wydaje ;)
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
North przegrali do 4? To jest dla mnie wielka niespodzianka. Szkoda, że tego nie widziałem. Jednak inferno odpuszczę w obstawianiu i tylko zobaczę co tam się będzie działo ????
nigdy nie widziałem, aby drużyna przez wszystkie 15 rund wchodziła tylko i wyłącznie na bombside A.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jak ktoś teraz oglądał, to ciekawa rzecz zadziała się w Pucharze CEV Kobiet, w siatkę, gdzie Yenisey gra z Banikiem. Banik prowadził 24:20 w I secie, by przegrać go 24:26...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom