>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Pany place reputka - orientuje sie ktos, czy jak zlece wyplate przez Trustly dzisiaj przed północą, to dojda mi jutro pieniazki na konto?
Zawsze jak wyplacalem, ale co prawda nieco wczesniej, na drugi dzien mialem na konto, a potrzebuje kaski przed weekendem, wiec fajnie jakby doszło ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
9 na 10 przypadków jak wypłacałem w bah przez trustly przed 12 to miałem kasę tego samego dnia. Tylko, że oni od razu przetwarzają wypłatę i &quot;ucieka&quot; mi z konta. Nie wiem gdzie grasz, ale jak Ci buk od razu zleca wypłatę na 90% jutro będziesz mieć kasę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
gazowana-smietana Chcę grubiej pójść w over w Utah, ale trochę mnie przeraża momentami gra Rockets. Oni mają takie zwiechy czasami w ofensywie, że szok. I te ich zwalnianie tempa na siłę :facepalm:
Ale chyba mimo to warto
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
gazowana-smietana Chcę grubiej pójść w over w Utah, ale trochę mnie przeraża momentami gra Rockets. Oni mają takie zwiechy czasami w ofensywie, że szok. I te ich zwalnianie tempa na siłę :facepalm:
Ale chyba mimo to warto
Rakiety po wielkim dnie z ich strony w Minnesocie myślę, że drugi raz z rzędu takiego piachu nie zagrają a linia moim zdaniem nie jest wcale wysoka, ale żadnym ekspertem od nba nie jestem więc się zbytnio tym nie sugeruj ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
na Betssonie gram
Mi tydzień temu betsson zrobił taka niespodziankę , że wysłał hajs na konto w piątek ale ....po 17 - czyli ksiegowania już zadnego w banku nie było i była w poniedziałek - ale doszła cała i bez problemu ????
24h od momentu jak dałeś powinni wysłać
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wofford over 45.5 do HT @ 2.45 ✅ podwojniaczkiem
Christiany nawet u siebie w 2 dywizji po 100 traca. Dwa mecze z druzynami z pierwszej i w obu ponad 100.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wofford 2 polowa wygraja 21+ @ 7.00 ✅
Pewnie zluzuja ale ten kurs to jest jakis madness. To jest ich trzeci mecz w tym sezonie z druzyna z drugiej dywizji i w poprzednich luzowali w 2 polowach a i tak wygrywali je roznica 24 i 23 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Wofford 2 polowa wygraja 21+ @ 7.00
Pewnie zluzuja ale ten kurs to jest jakis madness. To jest ich trzeci mecz w tym sezonie z druzyna z drugiej dywizji i w poprzednich luzowali w 2 polowach a i tak wygrywali je roznica 24 i 23 pkt.
Na Unibecie pobrałem wafford - 35 pkt w meczu skoro druga połowę powinni ogarnąć to i Handi takie pokryja
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Wofford 2 polowa wygraja 21+ @ 7.00
Pewnie zluzuja ale ten kurs to jest jakis madness. To jest ich trzeci mecz w tym sezonie z druzyna z drugiej dywizji i w poprzednich luzowali w 2 polowach a i tak wygrywali je roznica 24 i 23 pkt.
Pełna rotacja składem juz od połowy 1qw i te rezerwy naprawde przyzwoicie jeśli mogę dodać (ja bezpieczna opcja -35 HT) - ale ciut mocniejsza stawka i -32,5 cała 12-stka juz na parkiecie była
Chrześcijanie też nie spinają sie na wynik super nakładem sił - tu dla odmiany cała 10-tka na parkiecie
Mega brawa dla Wojtka89 ???? ))
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Ktoś z NHL jeszcze nie spi?
Mam kupon na live: siatka(do przodu) + pingwiny; detroit + vegas, kupon za smieszne pieniądze, bo za 5zł, zamykać na 70, czy sądzicie, że vegas będzie do przodu? zamknięcie kuponu 142zł
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak Celtics odskoczą na ~20 to Irving nie pokryje tego overa
Też na to poluję - musi mu z 7 pkt zostawić na 4qw żeby ryzykować jak dla mnie ????
21 kurs na NYK pomimo, że sa frajerami - ale mam czapeczkę Yankee, więc biorę lekko NY - może dobrze uda się sprzedać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom