>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
O już zaczęli. Jak ktoś nie ma co robić i lubi oglądać hity kończące się na 0-0 lub 1-0 niech sobie włączy Eleven Sports 1.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Będzin kolejny raz przegrał seta 23:25, czy będzie do trzech razy sztuka i teraz wygrają?
Myślałem, że coś ugrają ale teraz już tego nie widzę.. W drugim secie mieli już to wszystko jak na patelni i przegrali.. Gładkie 3:0 dla Trefla
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cosmograf nie oszukujmy się ale trefl nie gra niczego nadzwyczajnego. Po prostu w Będzinie jest panika na rozegraniu. Pięknie odrobili chyba 3 punktową stratę i mieli 20:19 a i tak przegrali. Jednak oni walczą do końca, zobaczymy jak zacznie się trzeci set. Bez Williamsa nie było by tylu punktów, on tam tylko trzyma poziom
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
cosmograf nie oszukujmy się ale trefl nie gra niczego nadzwyczajnego. Po prostu w Będzinie jest panika na rozegraniu. Pięknie odrobili chyba 3 punktową stratę i mieli 20:19 a i tak przegrali. Jednak oni walczą do końca, zobaczymy jak zacznie się trzeci set. Bez Williamsa nie było by tylu punktów, on tam tylko trzyma poziom
No nie gra, ale sam widzisz, że Będzin gra totalny piach skoro Trefl gra tak słabo a i tak wygrywa.. Noo nie wiem, set otwarty, ale stawiam na zamknięcie meczu w trzech setach
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Nie ma mjaurvcein więc ja coś wrzucę. Tak popatrzyłem na spotkanie Oklahoma WNCAA. Gospodynie w ostatnich 10 spotkaniach średnio rzucały 47pkt przy 77 pkt przyjezdnych. Gram więc handi - 20.5 po kursie 3 w przerwie emczu przy wyniku 24-39 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom