>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Panowie jak by ktoś chciał pograć to Stoch wisi po 2.19 na Unibecie w parze z Eisenbichlerem. Niemiec już poza swoimi skocznami już nie jest tak wybitny. Dochodzi do tego presja, której spodziewam się,że nie wytrzyma. Dziwi mnie fakt,że nadal jest tak wysoko ale to już chyba ostatnie zawody utrzyma się na podium. Value jest na pewno duże, po za tym Fortuna wystawi coś około 1.7 na Kamila 1.9 na Eisenbichlera co daję nam surebeta więc warto.
Mógłbyś podać z jakiego wzoru korzystasz przy obliczaniu sb ? bo 2,19 netto i 1,90 brutto nigdy nie da sb przecież
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Mógłbyś podać z jakiego wzoru korzystasz przy obliczaniu sb ? bo 2,19 netto i 1,90 brutto nigdy nie da sb przecież
Tyle czasu Ci zajęło Ci odpowiedzenie na mój post i próba zabłyszczenia zdążył byś zerknąć, że na Fortunie na TDS jest granie bez podatku. No ale cóż poradzić takie mamy teraz społeczeństwo ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Tyle czasu Ci zajęło Ci odpowiedzenie na mój post i próba zabłyszczenia zdążył byś zerknąć, że na Fortunie na TDS jest granie bez podatku. No ale cóż poradzić takie mamy teraz społeczeństwo ????
A to przepraszam , zwracam honor a błyszczenie uwierz, że mnie nie interefere ????
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Tyle czasu Ci zajęło Ci odpowiedzenie na mój post i próba zabłyszczenia zdążył byś zerknąć, że na Fortunie na TDS jest granie bez podatku. No ale cóż poradzić takie mamy teraz społeczeństwo ????
bo singlem sobie wjedziesz w te happy hour? ???? powodzenia
  • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch na skoki narciarskie.

To już u konkurencji nawet nie ma takiego przypału, żeby wszystko musiało dotyczyć tylko jednej dyscypliny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom