>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Niedowiary te Chiny, Fujian i Tianjijn jakie powroty.
No i bet nr1, Sichuan ładnie.
Sichuan, kosz, Chiny.
50/50 mecz, więc po 2,30 pogram gospodarzy.
Czuję,że dziś może wejść kilka fajnych kursów w Chinach.
Nie bez szans Fujian i Tianjijn.
Wychodzi na to,zw wszystkue wygrają, a Tianjin był już -20 do tyłu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spójrzcie w dział bukmacherzy internetowi William Hill opinie:
William Hill daje możliwość grania zakładów typu: Bramki połączone z rzutami rożnymi. W takiej sytuacji jest sześć możliwości do wyboru, ponieważ uwzględniamy under/over 2,5 bramek, oraz przedziały rożnych: poniżej 10, pomiędzy 10, a 12, oraz powyżej 12 rzutów rożnych. Jest też możliwość połączenia under/over 2,5 bramek z przedziałami kartek: poniżej 4, pomiędzy 4, a 6, oraz powyżej 6 żółtych kartek ( czerwona liczona jako dwie). Możemy też zagrać rzuty rożne (przedziały), z żółtymi kartkami ( również z trzema przedziałami do wyboru). Mnie natomiast najbardziej INTERESUJĄ treble meczowe. Nie mam tu na myśli połączenie zwycięstwa, remisu, bądź przegranej konkretnej drużyny połączone z żółtymi kartkami, oraz rożnymi. Myślę tu bardziej w tym momencie o graniu under/over 2,5 bramek przy czym ten wybrany under lub over był najbardziej prawdopodobny, taki którego byśmy nie zmienili w innych kombinacjach. Dla przykładu wybierzemy over, a co za tym idzie pozostaje nam 9 możliwych scenariuszy do grania, ODPADA under 2,5 bramek. Najniższy kurs wynosi 5,80, a składa się ze zdarzeń powyżej 2,5 bramek, poniżej 10 rzutów rożnych, oraz pomiędzy 4, a 6 kartek.
I teraz jest kluczowe pytanie dla ludzi obeznanych w temacie. Znaleźć np. osiem takich spotkań, ile kombinacji jest potrzebnych. Zaprezentowałem przykład jednego spotkania. Maksymalnie jest do wyboru 18 opcji, ale na początku wykluczyłem under 2,5 bramek, więc zostaje 9 opcji. Ile kombinacji, jaka silnia ( jeśli dobrze pamiętam z matematyki jest potrzebna), ile takich kuponów trzeba byłoby stworzyć, aby zagrać to rozpisem np. 4z8 lub Goliathem. Pytanie do obeznanych w temacie, oraz dla tych, którym będzie chciało się otworzyć stronę William Hill. Takie możliwości są w przypadku lig angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, francuskiej.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Hibernian - Celtic, over 2.5 goli, @2.00, 1:0 w 50 minucie
+
Ingolstadt - Heidenheim, Both team to score, @2.00, 1:0 w 51 minucie
Łączny: @4.00
Brighton - Chelsea, Both team to score, @2.40, 0:0 w 12 minucie
Tutaj mocniej
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Arsenal zawsze daje fajnie zarobić na podwyższonych kursach, już któryś mecz najpierw przegrywają, by potem odrobić tą stratę i zwyciężyć, także GOOO ARSENAL @3.10
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Arsenal zawsze daje fajnie zarobić na podwyższonych kursach, już któryś mecz najpierw przegrywają, by potem odrobić tą stratę i zwyciężyć, także GOOO ARSENAL @3.10
tyle, ze dzis gowno graja i nie wygraja
w odpowiednim momencie to napisalem hehe
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wpadly mi w oko takie bety z darta.
Ten Chinczyk po wynikach i statystykach wyglada na totalna amatorke.
Dolan wiecej 180 i wygrana w meczu @ 2.22 1xbet (dla porownania w unibecie jest 1.70 a i tak podalem kurs z powyzszona marza).
Liu under 0.5 180 @ 4.24 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom