>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja pogralem z nba
Huston - Utah u212,5 @1,82
Markkanen u19,5 @1,75
Antetokounmpo o5,5 asysty @1,8
Kanter u12,5 zbiórek @1,85
W meczu Golden kwarta z najmniejszą suma pkt o44,5 @1,85
I drobniej też wszystko w ako.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Brodaczowi i spółce będzie baardzo zależeć, aby zrewanżować się Utah. Nie lubię Rakiet i ich stylu gry, ale ten mecz moim zdaniem powinni ogarnąć. Dwa ostatnie mecze dla Utah, Houston ostatnie domowe derby u siebie przegrały. Co ciekawe ostatnia sytuacja, w której ekipa z Houston przegrała dwa meczu z rzędu z Utah u siebie w domu miała miejsce 10 lat temu. Do tego Utah gra piach na wyjazdach ostatnio i to spory, a rakiety wracają na prawidłowe tory. Zrobili 14:14, jest 0,500 i czas zrobić pierwszy mały krok w stronę play offów, bo miejsce w tabeli słabe. Porobili ostatnio Grizzles, Portland i Lakersów, więc widać, że zaczyna się kleić gra. Oglądałem ich chyba ostatnie 5-7 spotkań (prawie w całości) i według mnie od ostanich derbów z Utah zrobili duży progres z formą. W under/over nie bawiłbym się, ponieważ tak naprawdę zależy wszystko od humoru Hardena. Chociaż jakbym musiał wybrałbym under, obie ekipy potrafią zabić mecz
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na nocke z NBA Detroit vs Bucks under 225,5 pkt kurs: 2 (Etoto)
wysoko wystawione te linijki. Rozumiem że Bucks mocno ofensywni, ale w Detroit może tak łatwo nie być. Na 16 meczów w tym sezonie w Detroit 4 razy przekroczona taka linijka w tym 3 razy po dogrywce i dwa razy z Philla. Bucks mają też lepiej zacząć grać w obronie także nie nastawiam się na wysoki procent trafionych rzutow.
Dorzucam Middleton under 16,5 kurs 1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Na nocke z NBA Detroit vs Bucks under 225,5 pkt kurs: 2 (Etoto)
wysoko wystawione te linijki. Rozumiem że Bucks mocno ofensywni, ale w Detroit może tak łatwo nie być. Na 16 meczów w tym sezonie w Detroit 4 razy przekroczona taka linijka w tym 3 razy po dogrywce i dwa razy z Philla. Bucks mają też lepiej zacząć grać w obronie także nie nastawiam się na wysoki procent trafionych rzutow.
Dorzucam Middleton under 16,5 kurs 1,8
Przy takim tempie gry ov spokojnie pokryją ????
Nyk po wygrana !
Słońca to dziś biorą , NY żenada ;(
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na nocke z NBA Detroit vs Bucks under 225,5 pkt kurs: 2 (Etoto)
wysoko wystawione te linijki. Rozumiem że Bucks mocno ofensywni, ale w Detroit może tak łatwo nie być. Na 16 meczów w tym sezonie w Detroit 4 razy przekroczona taka linijka w tym 3 razy po dogrywce i dwa razy z Philla. Bucks mają też lepiej zacząć grać w obronie także nie nastawiam się na wysoki procent trafionych rzutow.
Dorzucam Middleton under 16,5 kurs 1,8
104:107 ✅ Middleton 22 pkt ⛔
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja pogralem z nba
Huston - Utah u212,5 @1,82✅ 199
Markkanen u19,5 @1,75✅ 16
Antetokounmpo o5,5 asysty @1,8⛔:headbang: 5
Kanter u12,5 zbiórek @1,85✅ 10
W meczu Golden kwarta z najmniejszą suma pkt o44,5 @1,85✅ 47
I drobniej też wszystko w ako.
Ale szkoda tych asyst Giannisa. Na 3,5 minuty miał 5 ale w końcówce już tylko rzucał dla swojej ekipy a nie podawał. W końcówce 7 pkt z rzędu. Pierwsza myśl to był over punktowy Ale coś mi nie pasowało że tyle rzuci:headbang:
Nocka i tak bardzo udana Ale szkoda tego ako po pięknym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Brodaczowi i spółce będzie baardzo zależeć, aby zrewanżować się Utah. Nie lubię Rakiet i ich stylu gry, ale ten mecz moim zdaniem powinni ogarnąć. Dwa ostatnie mecze dla Utah, Houston ostatnie domowe derby u siebie przegrały. Co ciekawe ostatnia sytuacja, w której ekipa z Houston przegrała dwa meczu z rzędu z Utah u siebie w domu miała miejsce 10 lat temu. Do tego Utah gra piach na wyjazdach ostatnio i to spory, a rakiety wracają na prawidłowe tory. Zrobili 14:14, jest 0,500 i czas zrobić pierwszy mały krok w stronę play offów, bo miejsce w tabeli słabe. Porobili ostatnio Grizzles, Portland i Lakersów, więc widać, że zaczyna się kleić gra. Oglądałem ich chyba ostatnie 5-7 spotkań (prawie w całości) i według mnie od ostanich derbów z Utah zrobili duży progres z formą. W under/over nie bawiłbym się, ponieważ tak naprawdę zależy wszystko od humoru Hardena. Chociaż jakbym musiał wybrałbym under, obie ekipy potrafią zabić mecz
✅✅
Już myślałem, że odwalą w końcówce i przegrają mecz, którego nie dało się przegrać, ale Harden pokazał jaja.
gazowana-smietana Też chcę zagrać Barcelonę, ale no... Oni są tak nieprzewidywalni czasami, że szok. Jednak u siebie Hiszpanie grają dosyć dobrze, za to Grecy na wyjazdach bardzo bardzo kiepsko. Nie do końca jestem przekonany, kurs taki sobie bym powiedział
Tak na marginesie - radzę dzisiaj obserwować sytuacje co do meczu AGO - VP. Jeśli dojdzie do tego meczu to darmowe pieniądze można dostać stawiając na AGO. Kurs mały, bo 1.40, ale jednak. Dla tych co nie w temacie VP - dwóch graczy już koniec kariery, skład się rozpadł, wszystko jak leci przegrywali ostatnio, zero mobilizacji. A mecz bardzo ważny, bo o awans na duży turniej z mega $$$$ Ago na fali wznoszącej, dla mnie bet 9.5/10 pewny. Mecz ma być o 17.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Propozycje ode mnie.
Crvena - Monza o137,5 @1,88 siatka
Poitiers - Lakkapaa o130,5 @1,97 siatka
Congeliano 3:0 @1,92
Mulhouse -14,5 @1,88 siatka
Avenida u71,5 @1,75 kosz kobiet
Liberec -7,5 @1,83 siatka kobiet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom