>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Radzę śledzić mecz koszykówki kobiet Spirit - Fire. Coś tam jest kombinowane przez gości, będąc lepszą drużyną do HT z niewiadomych przyczyn grają 3 kwartę 2 składem i przegrywają 6:17 ;)
Fire @2,4
⛔ to jednak tylko kobiety ;)
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Widzę, że masówki na Baskonie śliczne lecą, Barca dziś nie przegra piątego z rzędu w EL i oni to dziś biorą, Baskonia lepsze wyniki niż gra a kurs 3,30 na Barce to jest ogromne value.
BARCELONA @ 3,30 bet365
Zgodnie z planem ✅
eryk93 wybacz ale dopiero teraz odczytałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
AUSTRALIA
Adelaide - Melbourne
over 3.5 @2.00
✅✅✅

dzięki dziewczyny ????
postawiłem bardzo delikatnie po tym jeszcze drobne 5 zł na kolejny gol Melbourne po kursie @10 sam w to nie wierząc, a jednak znowu weszło ????
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
nie zdazylem podac tu typu, ale kurs na 5 gol gości po @9.75 to byla promcja ????
Noo nie wiem w sumie ???? Na pewno dużo bym na to nie postawił, ale zdążyłem po tym kursie dać 5 zł ???? Ale dziewczyny dały dziś ogólnie dużo zarobić ???? Dzięki
Teraz czas na Panów ???? Na początku bardzo delikatnie..
Perth - Glory
over 1.5 w 1 połowie @3.10

A na cały mecz gram grubiej over 2.5 po kursie @2.20
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
@3.2 ostatnia dokladka
20:29 Local Time, 10:29 GMT, 15:59 IST: While it continues to rain at the Manuka Oval, there&#39;s still plenty of time left before the match is called off. For a five-over chase to be possible, play has to restart by 10.02pm local.
@3.2 już sprzedane po 2.5 ????
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
20:29 Local Time, 10:29 GMT, 15:59 IST: While it continues to rain at the Manuka Oval, there&#39;s still plenty of time left before the match is called off. For a five-over chase to be possible, play has to restart by 10.02pm local.
@3.2 już sprzedane po 2.5 ????
No niestety, deszczu, redukcja overów i wysokie RR, kończymy na minusie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom