>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Kinguin 1 mapa @ 1.80
podwojna
po 5 akurat, Kinguin w terro na nuku? walju
e: wygrali akurat runde o jest 1.60, można poczekać chwilę pewnie da się wyłapać lepszy kurs
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Brook Lopez on fire - drugi mecz z rzędu gra naprawde dużo i mocno (zobaczcie jak niewiele dziś minut otrzymują zawodnicy z szerokiej rotacji) - trener pozmieniał trochę schematy i Lopez w tym gra dość mocną rolę - zmieniła się także ilość rzutów jaką oddaje jeśli siedzi mu rzut
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dziewczyny z San Diego Aztecs wczoraj miały dość ostra orgię na basenie i dziś wyraźnie nogi za szeroko im się rozjeżdżają natomiast Matadorki z Cal State były na obozie z 3 zakonnicami - więc 3qw Cal State 2,45 UB (średnia stawka) ✅:dance::cash:
Sofia Ramos wygrała w zawodach na najładniejsze migdałki ????
ps:Zośka chciała na koniec spartaczyć mój misterny plan 3-ką w dziwnej sytuacji , ale to i 10ft nie wystarczyło na moje lalunie ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Który bukmacher ma w ofercie Irański kosz? Ktoś pomoże?
Update:Stronę ze statystykami do NBA już znalazłem ;)
Jeśli w dobie wszystkowiedzącego Wujka Google nie umiesz czegokowleik znaleźć - (wystarczy wpisać tylko wyszukiwaną fraze w google i masz) - nie bierz się za bukmacherkę .
Leniwi indolencyjni młodzieńcy są zazwyczaj tylko dostarczycielami kasy do booka ????
https://www.oddsportal.com/ - to jest najprostrza porównywarka kursow (wyłąpuje spadki itd) i ....mam nadzieje, że jesteś na tyle kumaty, że nie będzie Ci trzeba pisać gdzie szukać tam ligi Irańskiej ????
http://odds.bestbetting.com/basketball/iran/iranian-super-league/
a tu kolejna już z kursami na iran - pomysleć , że wystarczyło wpisać w google &quot;Iran , basket, odds &quot; - jaka ta młodzież dziś przygłupawa ????
Który bukmacher ma w ofercie Irański kosz? Ktoś pomoże?
Update:Stronę ze statystykami do NBA już znalazłem ;)
Gdybys nie umiał znależć statystyk do 3 chyba najpopularniejszego sportu na świecie i do zdecydowanie najpopularniejszej ligi w tym sporcie to ile musiałbyś miec IQ - 30 ? ????
 
adrian715 189,4K

adrian715

Użytkownik
xxxl Dzięki.
Wszelkie to śmieszne uwagi zachowaj dla siebie ;) Przygłupem nie jestem a przygodę z bukmacherką zacząłem 11 lat temu,więc daruj sobie te docinki. Od tego chyba jest forum,żeby sobie pomagać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom