>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Vostok 65 1.87
Kosz Rosja,
Cska zaczęła od 3 /3 zza łuku, grają z silna drużyna i powinni to przegrać .
Winling -29.5 pkt do ht
1.99 grubo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rodd 136

rodd

Użytkownik
Co sądzicie o X2 Astana po @2.34? Wg mnie jest value, Kazachowie nie mogą tego meczu przegrać
Argument pod tytułem &quot;musza&quot;,&quot;nie mogą&quot;, to tak naprawdę żaden argument i często jest dupa niestety
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jest ktoś od CS-a? Rozważam +1,5 na X-kom, kurs podchodzi pod 2. SS nic nie gra wielkiego ostatnio, z Kinguin stracili mapę, formy jakieś wielkiej nie mają. Ktoś coś?
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Jest ktoś od CS-a? Rozważam +1,5 na X-kom, kurs podchodzi pod 2. SS nic nie gra wielkiego ostatnio, z Kinguin stracili mapę, formy jakieś wielkiej nie mają. Ktoś coś?
mape spokojnię mogą ugrać, szczególnie, że Turcy mierny map pool
x-kom @ 4
ugrają trejna, to mają na prawdę dobrą szanse na inferno
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Witam Panowie, przepraszam ze nie na temat ale mam pytanie - mam konto w bet365 zalozone w tym roku w UK na swoje nazwisko . Nr banku mam w Uk przez ktory wplacam/wyplacam. Obecnie jestem w Polsce, moglibyscie powiedziec w jaki sposob moge korzystac z ich uslug u Nas w kraju ? Mam tez sim/ numer UK ( ale brak srodkow na koncie obecnie). Dziekuje i prosze o wyrozumialosc.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Witam Panowie, przepraszam ze nie na temat ale mam pytanie - mam konto w bet365 zalozone w tym roku w UK na swoje nazwisko . Nr banku mam w Uk przez ktory wplacam/wyplacam. Obecnie jestem w Polsce, moglibyscie powiedziec w jaki sposob moge korzystac z ich uslug u Nas w kraju ? Mam tez sim/ numer UK ( ale brak srodkow na koncie obecnie). Dziekuje i prosze o wyrozumialosc.
VPN
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Zaraz start ostatniej kolejki Le gdzie może być ciekawie i kartki. Napewno grupa G(Rangers, Villareal, Spartak, Rapid) wszyscy mają szanse awansu. Podobnie sytuacja w grupie I(Genk, Malmoe, Besiktas, Sarpsborg). W grupie J Sevilla - Krasnodar zapowiada się bardzo ciekawie. Liege w Turcji również zapowiada się emocjonująco. Rennes - Astana tam warto w kartki. Chyba że Rennes szybko zdobędzie 2 bramki.
W Sevilli sędziuje Stefański tam warto grube overy.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Stefanski teraz jak patrzę to gwiżdżę mega dużo fauli i daje bardzo dużo kartek. A fauli od groma przyznaje, większość meczy w pucharach to przedział 30-40 fauli odgwizdanych. Beka
Ale Krasnodar ma chyba na 100% praktycznie awans? Chociaż no nie, jeśli przegrają wysoko to może być lipa. Co się drugie liczy, bilans bramek?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Noo proszę Etoto ciekawą akcję zrobiło pod tytułem &quot;gole buka&quot; Swoją drogą świetna nazwa i dobry PR tam mają. Quiz pod napięciem i inne ciekawe rozwiązania. Teraz umieścili na swojej stronie kupony największych wygranych z ostatnich dni (może wasze też tam są, a jak nie są to piszcie do nich na facebooku ???? )
Jeden typek ustrzelił, grając za 20zł, 42tys :O
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dzisiaj pewniak jak dla mnie to win Salzburga po kursie @2.90. Red Bull się wspomoże na pewno ⚽ Dwie drużyny w dalszym etapie Ligi Europejskiej to już dużo większa promocja, a takiemu sponsorowi to na pewno pasuje... Jeżeli Salzburg tylko będzie zmobilizowany a na pewno Red Bull się finansowo o to bardzo postara to bez problemu łykną sobie Celtic, a Lipsk u siebie rozgromi Rosenborg i tym oto sposobem dwie ekipy spod szyldu Red Bull będą w następnej fazie LE :sun:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom