>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
shake7 56

shake7

Użytkownik
dałem over 25 fauli w arsenal totenham, wydaje mi sie ze było wiecej fauli niż 9, gdzie sie sprawdza statystyki i sa one najrzetelniejsze mam livesports/ sofascore
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
mlk gdzie jesteś??:p po pierwszzej połowie na celowniku moim i Moss&#39;a są Sokratis, Ramsey i Xaka.
Zdecydowanie Sokratis źle się spojrzy i powinien mieć żółtko. Jak zawsze Xhaka jest dla mnie podejrzany chociaż dzisiaj gra na pozycji obrońcy gdzie nie może być aż tak ostry jak zawsze, ale on ma zryty kask i już w plecy wszedł mocno Sonowi (ale sędzia zignorował). Ramsey - nie mam zdania. Biorąc pod uwagę, że Arsenal musi gonić to pole do kartek jest bardzo duże i pewnie kartki zaczną wpadać. Zdecydowanie najbliżej Sokratisowi do kartki.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Zdecydowanie Sokratis źle się spojrzy i powinien mieć żółtko. Jak zawsze Xhaka jest dla mnie podejrzany chociaż dzisiaj gra na pozycji obrońcy gdzie nie może być aż tak ostry jak zawsze, ale on ma zryty kask i już w plecy wszedł mocno Sonowi (ale sędzia zignorował). Ramsey - nie mam zdania. Biorąc pod uwagę, że Arsenal musi gonić to pole do kartek jest bardzo duże i pewnie kartki zaczną wpadać. Zdecydowanie najbliżej Sokratisowi do kartki.
Dlatego dziś gram over 2.5 kartki Arsenalu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Real Potosi vs Club Aurora Boliwia typ: over 3,5 kurs: 2,75 (Etoto) po 1 połowie 1:0
Zostało 1:0 heh ciekawe ⛔
Swoją drogą orientuje się ktoś gdzie mogę sprawdzić na żywo punkty na danego zawodnika w siatkówkę? Interesuje mnie ile punktów zdobył Sam Deroo a meczu nie oglądam.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Bayern - RB Lipsk
over 0.5 @1.92
Próbuję za drobniaki, wczoraj Borussia się potknęła więc aż mi nie może przejść myśl, że Bayern tego nie wykorzysta.
⚽ Bayern - RB Lipsk
over 0.5 @1.92
Próbuję za drobniaki, wczoraj Borussia się potknęła więc aż mi nie może przejść myśl, że Bayern tego nie wykorzysta.
✅ Ribery
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom