>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
1xbet
Walnąłem handi - 25,5 po 1.80 jak dałeś znać przy 5:5 w drugim secie mjaurvcein
z 5:5 poszły na 5:13, wygląda obiecująco, ale już wolę nic nie pisać, bo ostatnio rozliczam za szybko i potem wychodzi dramat
I się zaczęło jak napisałem haha ???? ojojo ;)
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Właśnie chciałem pisać. Dzisiaj grałem jakieś kosza młodzieżowego i miałem limit 15 zł na zakład. To się naklikałem trochę i nawkurzałem, bo mi kurs z 5 na 2 spadł w miedzyczasie.
A tutaj zonk, walnąłem 200 i przyjęty, a mecz ch... wie kogo
1xbet to jest czarna magia

Mam nadzieję, że cyrku nie będzie i więcej niż 21 pkt nie zdobędą teraz. Chociaż to tylko kobieca siatkówka :cwl:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Siatkowka polska jest praktycznie cala jaka jest grana. Kadetki, kadeci, juniorzy i juniorki ze wszystkich regionow.
W tym roku juz nie ma czasu ale za rok sie w region mazowiecki wkrece.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
mjaurvcein Wiszę Ci duże piwko za ten meczyk. Danke ;)
Odwdzięczę się jeszcze ???? w ostatnim do 9 dostały bęcki, zapiszę je sobie, bo w przyszłości trzeba korzystać.
Kubusia Ci kupię!!
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Petrarca u18 handi -11.5 @ 3.70 ⛔
Moze za duzo ale na papierze tak to powinno wygladac.
Gospodarze bilans 9-5 a goscie 2-11 i srednia roznica punktow w meczach wyjazdowych ponad 25 w plecy.
W meczu juniorek siatkowki chyba odwrotnie punkty licza bo na papierze SP 64 nie powinno oddac w setach wiecej niz 15 pkt Lks-owi a tymczasem w 1 secie to Lks niby prowadzi 14-5 ????
Hehe jak pisalem posta to wlasnie odwrocili wynik na taki jak trzeba.
dali przyjac zaklad i nie zwrocili?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Gdańsk vs Katowice typ: x2 kurs: 2,13 przy 4:3 15 min 3 tercji oraz Katowice win kurs: 6 próbuję (STS)
No i masz przerwana seria 22 zwycięstw z rzędu i nie wyrównają historycznego osiągnięcie Podhala 23 zwycięstw...a najlepsze że prowadzili już 1:3 ⛔ i ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom