>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Celtics &amp; under 223.5 @3.15 ⛔
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-25-12-2018-wtorek.154680/#post-6771770
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder @1.95 ⛔
Seria wygranych Rakiet cały czas bazuje na ~40 pkt Brodacza co mecz i dzisiaj uważam, że to nie wystarczy. Thunder bronią teraz lepiej niż na początku sezonu czy w poprzednim roku gdzie posypała się ta defensywa po kontuzji Robersona. Przy kolejnej kontuzji CP3 znowu więcej roboty dla Hardena bo ta gra wygląda zawsze tak samo gdy wypada jeden z tej dwójki drugi musi sam prowadzić ten okręt. Na Spurs to starczyło ale z OKC myślę, że już się nie uda.
Eric Gordon +17.5 pts @1.87 ⛔

Prosty schemat gry rakiet Harden idzie na jedynkę, a Gordon wchodzi na dwójkę więc zawsze odda kilka rzutów więcej do tego on nie wchodzi w jakieś długie posiadania piłki i nie bawi się kilkusekundowe kozłowanie tylko dość szybko oddaje te rzuty i zawsze ma dobry procent zza łuku.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
League One
Gillingham v Portsmouth BTTS
tak wygląda rynek na bramki (matched to ile dane na u/o)

a tak na BTTS (w tym 1k że nie będzie BTTS) dla porównania ile leży na 1x2 tylko 16k


Reasumując na rynek 1x2 jakieś 16k, rynki u/o od 0.5 do 5.5 to jakieś 6k, a BTTS 65k.
Wiem że to nie żaden wyznacznik no ale coś może być na rzeczy ;)
Ja to Biorę ????
no i 2:0 niestety, szkoda no ale bywa i tak ...
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kazań- Saratov u132,5 @1,85 mocniej
Siatka kobiet
Na później
Schweriner- Stuttgart o3,5 seta @1,4
Krasnodar -16,5 @1,97
Scandicci-14,5 @1,85
Latina- Perugia o3,5 seta @2,05
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
We włoszezch nawet jak juz wpada bramka to zawsze nie uznaja ja za posrednictwem VARu :facepalm:
Verno pewnie stawiajac udner w meczach we Włoszech nawet nie patrzy na koncowy wynik :hp:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom