>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie jestem z tych co widzi wałek na każdym kroku, rozumiem, że to tylko sport. Różne rzeczy mogą się dziać, ale jak widzę takie coś.... w takim badziewnym meczu... to aż się nie chcę wierzyć w czystość. Dużo kasy tam wisiało na tym na giełdzie
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
under 9,5 rogów Braga - Maritimo @ 1.80
w teorii spoko wygląda, Maritimo na wyjazdach w ostatnich 7 meczach under, Braga to też nie jest żadna maszynka do ich nabijania
E: akurat rożny i gol dla Bragi - myślę, że jeszcze lepiej under teraz po 2.40, powodzenia
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie jestem z tych co widzi wałek na każdym kroku, rozumiem, że to tylko sport. Różne rzeczy mogą się dziać, ale jak widzę takie coś.... w takim badziewnym meczu... to aż się nie chcę wierzyć w czystość. Dużo kasy tam wisiało na tym na giełdzie
Czyli jednak ogarnąłeś wbrew wszystkim jesli otrzymałes wskazówki. Brawo Ty . To ułatwię Ci jeszcze bardziej sytuację - może kiedyś z tego będą korzyści . Teraz musisz zakumać jakie wartości na jakie ligi chodzą normalnie żeby dostrzegać te &quot;dziwne, nadprogramowe &quot; ilości kasy - tego nie da się przyspieszyć Larkspur to zapewne kilka lat doświadczenia w tej dziedzinie - od razu odpuściłbym najlepsze ligi świata i zajął się niszowymi 4/5-10 angielskiej, no i obrzeża Europy - wtedy jak non stop widzisz po 5/10 tys obrotu na spotkaniach i nagle gdzieś będzie over 100 000 to aż będzie Ci na czerwono świecić , że tam jest wałek ???? Giełda nie daje 10/10 - ale typuje , że przy dobrej selekcji idzie 7/10 przy najniższym kursie 1,8 zrobić - a często tam mozna dostrzec kursy po 3-10 bo jak robić wała to konkretnie . Powodzenia - może to nie jest jeszcze stracone pokolenie ???? )))
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Co myślicie o takich zakładach jeszcze na dzisiaj? ???? Poproszę o burzę mózgów i porady ???? :yes:
1.Newcastle United - Manchester United // Man Utd win i powyżej 2.5 @2.10
2.Wolves - Crystal Palace // powyżej 2.5 @2.35
3.Bournemouth - Watford // powyżej 2.5 @1.70
4.Portimonese - Benfica // BTTS @1.70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom