>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
everto 19,8K

everto

Użytkownik
A ja właśnie pograłem po 1,6 set Berdycha ;)
z tego co zrozumiałem, to wał miał polegac na tym, że mecz był słaby, a nagle w parę minut padły 3 bramki, ale jedno nijak ma się do drugiego i często się tak zdarza w sporcie, że paradoksalnie słaby mecz się rozkręca dzięki jednej bramce ;)
to ,to swoja drogą pisal że dużo kasy wisiało na giełdzie dlatego zarzuciłem linka
Bournemouth AFC - Watford FC 1 2,65
Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace 1 2.3
Newcastle United - Manchester United 2 1.6
ako 9.7 forbet
 
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Witam wszystkich.
Próbuje coś takiego.
United na fali mają sporo do androbienia w tym sezonie tabelowo i względem fanów. Newcastle trochę za słaby w ataku moim zdaniem każdy gol United to będzie zwycięstwo.
Benfica w miarę w formie skład o wiele lepszy niż rywali nie powinni mieć problemów. Rio Ave tutaj plątał mi się od samego rana po stronkach over 2.5 może ajkis szwindel w sumie bym się nie zdziwił trochę dzika ta liga. Gram pewniejszy over 1.5.
Zagram coś takiego na drugim kuponie tylko dorzucę Chelsea a wywalę Rio Ave żeby nie płuc sobie w brodę.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Verdasco set 2 @2.25
Verdasco chociaz gra rowno w miare , a Berdych bardzo dobre zagrania przeplata prezentami. Jak broni bp to wiadomo juz co bedzie ????

Edit
Wow berdych 2/9 ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
West Ham - Brighton - West Ham wygra przynajmniej jedną połowę
Wolverhampton - Crystal Palace - Crystal Palace strzeli
Newcastle - Manchester United - Manchester United wygra przynajmniej jedną połowę
ako @2.83
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Newcastle - Manchester United / Manchester over 5,5 rożnych
WHU - Brighton / WHU over 1,5
Bournemouth - Watford / over 2,5
Wolves - Crystal Palace / over 1,5
AKO: 7,90 w betrally
Taka mini-taśma na wieczorną Premier League ;)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Pogba gol+asysta @8
A próbujemy, ostatnio kozacko pyka, najpierw 2 asysty, potem 2 gole, ostatnio 2 gole i asysta. Liczę, że dziś może również się uda, zwłaszcza że przeciwnik do tego adekwatny.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Taki fajny radosny basket Anwil - Polpharma, grają już 2 dogrywkę i wynik jest 116-115 ????
To jest oczywiście na pewno uczciwie grany mecz ????
 
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Piotrexx jak robisz depo na betrally? Dzisiaj próbowałem karta zrobić trzy razy niby wszystko ok wraca mi po przelewie na stronę a na koncie 0.00. Z banku oczywiście też nie znika. Sory za off
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom