>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
bo singlem sobie wjedziesz w te happy hour? ???? powodzenia
  • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch na skoki narciarskie.

To już u konkurencji nawet nie ma takiego przypału, żeby wszystko musiało dotyczyć tylko jednej dyscypliny.
Masz rację ale co jak co chodziło mi bardziej o atrakcyjność tego co podałem. Na Fortunie 1.7 teraz na Stocha z Niemcem a podałem 2.20 na Unibecie. Ja wychodzę z założenia,że to forum jest do pomagania sobie nawzajem w ograniu buka, czasem mi się wydaję, że jest tylko po to by udowodnić kto więcej zarobił.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Polecam mecz Kuzmovej z Anisimovą, naprawdę ciekawy pojedynek. Nie brak ostrych wymian, a i wynik na razie sprzyja :p
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Dzisiaj z NBA tylko Spursi @1.75 dla upartych można dalej katowac over pkt Hardena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Jak ktoś jest to polecam mecz live Bouchard - Goerges 5-2 w gemach - kurs na mecz dla Bouchard 1.8 ! Niemka jak upośledzona gra ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Na Aldridge w tym samym momencie linia 22,5 ale ruskie 3,05 a ub 1,95 w drugą - to dla specjalistów od SB ????
to za tego SB do którego sie czepiłem ???? ale ten daje 18% czystego zysku
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jesli ktoś wziął middle na DeRozanie to teraz jest dobry moment żeby sprzedać linię 31,5 i zostawić samo over 23,5 - izzzunia ????
a teraz jest moment gdzie jednak trzeba wziąć to 30,5 under ponieważ sytuacja grozi blowoutem i raczej do takiej gry się przygotować ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom