>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Ja nie jestem przekonany do łatwego zwycięstwa Andersona i kompletnie nie wiem skąd ten super optymizm. Francuz postawi ściane, sprawi że Kevin będzie musiał biegać tak dużo jak w żadnym sptoakniu tutaj.
Rok temu grali tutaj ze sobą i Kevin również był mocno faworyzowany a przebijaka ograł go w dwóch setach. Dla mnie dobrym betem jest Simon +3.5 @ 1.70
Jak Simon odbierze serwis to już zostanie rozstrzelany swoją drogą 5 lat temu nie wrozylemm sukcesów Panu z rpa
Ps Kevin w zeszłym roku nie był w takiej formie
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djokovic 6:3 I już piękny plus dziś a może być tylko lepiej. Dobra czutka była by po porażce debla pograć resztę mocniej. Po wtopie pierwszego dnia wracamy na dobre tory w tym roku
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
U. Blanch wygra 1 set dokładnie 7:6 @ 6.00 (bettson) za drobne mozna pograc obaj jak narazie serwuja dobrze a tiebreak wiadomo loteria
⛔ 6:7 ⛔ kurde wiedziałem a na tiebreak w 1 secie na bettsonie nie bylo zakladu ehh
 
K 0

kropson1988

Gość
Nie wiem czemu ale cos mi mowi , ze Agut bierze to dzisiaj wiec probuje set pierwszy @4,2 (lapane przy 40:0 dla Novaka w pierwszym gemie) i mecz @5,6 Betsafe.
Ogolnie puszczaja to spotkanie gdzies w polskiej telewizji?
Dobra set na ⛔ mecz niestety rozlicze jak wroce z nocki ???? ale chyba Djoko nie odda nawet seta w tym spotkaniu . Co jest cyborg z niego to nie mam pytan .
 
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Koszykówka kobiet ukarina.
Chaika Berdyansk - OSHVM Rivne
Chaika jako pierwsza zdobędzie 20 punktów w 3 kwarcie.
Wcześniej pograne na 1 i 2 kwartę kursy złapałem 3.00 i 2.75
Teraz Betsafe zmądrzał i dają 2.10 ale warto. W pierwszej rzuciły 27 punktów w drugiej już 21 i jeszcze dwie minuty kwarty więc easy.
Na winnera tej drużyny kurs był w okolicach 1.05 na 1xbet więc składowo raczej spora różnica. Ja laduje i polecam
Edit: 3 minuty i już 1.62.
Oj tępe buki ????
Dla przykładu ruski 1xbet na over 19.5 drużyny daje tylko 1.28.
A na drużyny przeciwnej w ogóle nie mają na taką ilość linii wystawionej bo rączej tyle nie rzuca. Betsyf daje już 1.57 mimo że przerwa w meczu to cały czas leci w dół. Maska widzę value i polecam.
Snooker
Judd Trump wygra 3:1
Aktualności 1:1 grają do 3 wygranych.
Kurs 2.60 betsafe.
Lekko próbuje
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fenerbahce- Baskonia kwarta z najmniejszą suma pkt o30,5 @1,94
Olympiakos- Panathinaikos u162,5 @1,42
Brno - Chance u145,5 @1,85
Ako: 5,1
Stawka 6j
Ostatnie na dziś.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Widzi ktoś w jakimś buku, nie licząc ruskich, mecz Vytis-Tsmoki II w kosza?
U ruskich są absurdalnie niskie linie na over w 4 kwarcie ale limit 9 zł...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Koszykówka kobiet ukarina.
Chaika Berdyansk - OSHVM Rivne
Chaika jako pierwsza zdobędzie 20 punktów w 3 kwarcie.
Wcześniej pograne na 1 i 2 kwartę kursy złapałem 3.00 i 2.75
Teraz Betsafe zmądrzał i dają 2.10 ale warto. W pierwszej rzuciły 27 punktów w drugiej już 21 i jeszcze dwie minuty kwarty więc easy.
Na winnera tej drużyny kurs był w okolicach 1.05 na 1xbet więc składowo raczej spora różnica. Ja laduje i polecam
Edit: 3 minuty i już 1.62.
Oj tępe buki ????
Dla przykładu ruski 1xbet na over 19.5 drużyny daje tylko 1.28.
A na drużyny przeciwnej w ogóle nie mają na taką ilość linii wystawionej bo rączej tyle nie rzuca. Betsyf daje już 1.57 mimo że przerwa w meczu to cały czas leci w dół. Maska widzę value i polecam.
Snooker
Judd Trump wygra 3:1
Aktualności 1:1 grają do 3 wygranych.
Kurs 2.60 betsafe.
Lekko próbuje
I muka
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Vilnius Universitetas women +6.5 @ 2.70 ✅
Na wyjeździe wygrały z nimi ponad 30 pkt. Tutaj -12 do 3 kwartach, ale czwartą zaczęły od runu.

Ale tam się odjaniepawliło w koncowce :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom