>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nigdy nie byłem fanem Karoliny jednak klasę trzeba jej oddać a jak ty mi porównujesz Sabalenka to nie wiem czy mam się śmiać czy plakac
Jak widać za dużo tego browara wypiłes. Pamiętasz o co w ogóle rozmowa. Nie chodzi o umiejętności czy osiągnięcia a o styl gry a konkretnie sile w grze tych zawodniczek. A Ty z braku argumentów wchodzisz na poboczne tematy. Osaka która tak lekcewazysz potrafi zaserwować powyżej 200km/h co Karolinie się nie zdarzyło. Dalej twierdzisz że nie potrafi przyłożyć. Sabalenka też gra mega mocno. A nie pisze że ma osiągnięcia. Widzę że nie ma sensu kontynuować rozmowy.
Pozdrawiam i bez odbioru.
Ps. Pograja w tym Sydney czy tak będą przerywać.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Śpi UB na linijce Kawhiego (on niestety nie zejdzie teraz raczej ) 28,5 to wyjściowa a on po 5 min 0pkt . Ruscy aktualizuja i już 27,5 jest 1,5 na under
 
verno 645,9K

verno

Znawca - Hokej
NHL
Po 2 tercjach 2:2
Florida - Columbus
over 6.5
@2.41
Imo warte zagrania, dobry szybki mecz dużo okazji, ładnie szukają kolegów z podaniem sam na sam, ja próbuję.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Simmonds ov 21,5 to daje w sumie na nim 18,5 ov 21,5 ov 22,5 und ????
ale skoro szykuje sie blowout - szybkie wyjście z 21,5 jednak ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie to nie Thompson , sorry mój błąd
to Green chyba ma koniec meczu
Green wraca - Panowie widział ktos jaki zawodnik z GSV zszedł do szatni ?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jeśłi ktoś będzie chciał grac niech najpierw zobaczy rozmowę w dziale &quot;Sporty Zimowe&quot; + &quot;Biegi Narciarskie&quot; - jest kontrowersja codo rozliczania tego zakładu a chat niestety nie umie tego w 100% rozstrzygnąc
Wczoraj mi się wydawało , ale dziś prezent ode mnie
1xbet Diggins-Weng 1 1,64 stawka 10/10
total błąd ruska - nie aż tak wielki jak ten sprzed 2 dni - ale podobnie mało prawdopodobny
UB widzi szanse na jutrzelszy bieg 50/50
A ruscy znów nie kumaja , że na starcie Jess ma 1:43 przewagi nad Heidi
Rok temu Jessica przegrała na Climbie o 40 sek ...ale wtedy Heidi była w super formie
Dziś forma Heidi to ok 60% tego co było przed rokiem - do tego Jess będzie większosc trasy biegła wraz z Sedową z którą stoczy wlake o 5 miejsce , lub 4-te jak dojdą Belorukową
Haidi całą trasę pobiegnie sama
Kurs na Digiins na wygraną to 300 , na Heidi 500 ...więc to pokazuje najlepiej , że ruscy ......coś pomylili w parze
ps: opcja porażki tego typu jest .......nie wiem w jakim przypadku - np kontuzja Diggins lub 4/5 krotne pomylenie trasy na climbie , lub ....rozwolnienie i przez to człapanie na trasie tylko żeby do kończyć bieg - nic innego nie przychodzi mi do głowy . Więc stawka to 9,999/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom