>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No, ale że co?
Nie zweryfkują mu tej kartki i uj?
No tak, skoro kartkę w doliczonym czasie PIERWSZEJ połowy liczą jako kartkę w drugiej połowie, to mu nie zmienią. To nie jest tak, że grał kartkę do 40:00 minuty i dostał w 39:48, a wg bukmachera w 40:15 i kwestia jest znalezienia prawidłowego oficjalnego czasu, tylko interpretacja kartki. Ich zdaniem jest wszystko jasne, bo kartkę w doliczonym czasie traktują jako daną w drugiej połowie xD A pewnie gdyby mi się zdarzyło na odwrót, to i na odwrót by to zinterpretowali - ot, takie indywidualne podejście do klienta w sensie dosłownym ????
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na czacie w 1xbet gość się upiera że kartka pokazana w doliczonym czasie 1 połowy jest zaliczana do 2 połowy ( miałem over 1,5 HT). Ręce opadają
Oszukali Cie. Pociesze Cie. Mnie oszukali na 20k. Radze dac sobie z nimi spokoj ???? Ich regulamin pilki noznej punkt 14:
&quot;Żółte oraz czerwone kartki, pokazane graczom w polu lub bramkarzom po gwizdku końcowym, nie będą uwzględniane przy rozliczeniu stawek. Jeżeli żółta kartka została pokazana przez sędziego w przerwie meczu za naruszenie z pierwszej połowy (odłożona kara), to taka kartka będzie brana pod uwagę w pierwszej połowie. Jeśli żółta kartka była pokazana sędzią w przerwie za naruszenie, to ona będzie uwzględniana w drugiej połowie.&quot;

Daj feedback jaki to byl dokladnie mecz.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Oszukali Cie. Pociesze Cie. Mnie oszukali na 20k. Radze dac sobie z nimi spokoj ???? Ich regulamin pilki noznej punkt 14:
&quot;Żółte oraz czerwone kartki, pokazane graczom w polu lub bramkarzom po gwizdku końcowym, nie będą uwzględniane przy rozliczeniu stawek. Jeżeli żółta kartka została pokazana przez sędziego w przerwie meczu za naruszenie z pierwszej połowy (odłożona kara), to taka kartka będzie brana pod uwagę w pierwszej połowie. Jeśli żółta kartka była pokazana sędzią w przerwie za naruszenie, to ona będzie uwzględniana w drugiej połowie.&quot;

Daj feedback jaki to byl dokladnie mecz.
Sevilla - Atletico
Dokładnie mu ten pkt cytowałem
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Wytlumaczy ktos zachowanie lucasa ? Ma żolta kartke i popelnia faul taktyczny co jest logiczne ze bedzie skutkowalo druga zolta. Dzban
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sevilla - Atletico
Dokładnie mu ten pkt cytowałem
A to jezeli tak to akurat dobrze Ci rozliczyli. Navas dostal kartke po gwizdku konczacym pierwsza polowe za pyskowke. Nie byla to odlozona kara za jakis faul. Po prostu po gwizdku konczacym pierwsza polowe polecial do sedziego i mu naszczekal. W takim wypadku patrzac tylko na rozliczanie betow na podstawie zapisow w regulaminie zaklad rozliczony zostal dobrze. &quot;Jeżeli żółta kartka została pokazana przez sędziego w przerwie meczu za naruszenie z pierwszej połowy (odłożona kara), to taka kartka będzie brana pod uwagę w pierwszej połowie. Jeśli żółta kartka była pokazana sędzią w przerwie za naruszenie, to ona będzie uwzględniana w drugiej połowie.&quot;
W przypadku watpliwosci odsylam do powtorki meczu https://www.fullmatchesandshows.com/2019/01/06/sevilla-vs-atletico-madrid-highlights-and-full-match/
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Czy ktoś ma podobne zdanie jak ja?
Ten sędzia w meczu Madryt - Sociedead to na poziomie naszej Ekstraklasy.
Te kartki z dupy rozdaje ???? .
Gwiżdże jak mu się chce
ps. tak wiem, że sędziowie ligi hiszpańskiej to jedni z gorszych ????
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Sociedad over 1.5 @3.00
Madryt w 10, grają dramatycznie, Sociedad dużo kontruje już dawno powinni wbić, 15 minut do końca, liczę, że gospodarze sie maksymalnie otworzą a RSS ich dobije ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom