>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Czy ktoś ma podobne zdanie jak ja?
Ten sędzia w meczu Madryt - Sociedead to na poziomie naszej Ekstraklasy.
Te kartki z dupy rozdaje ???? .
Gwiżdże jak mu się chce
ps. tak wiem, że sędziowie ligi hiszpańskiej to jedni z gorszych ????
Oglądasz w weekendy jakieś spotkania z ekstraklasy ?! Uwierz, że jestem pierwszy do krytykowana polskich sędziów ale trzeba przyznać że od pewnego czasu sedziuja solidnie. Mało tego, według mnie to My najlepiej wprowadziliśmy VAR i najlepiej z tego systemu korzystamy. Włosi, Niemcy A już na pewno Hiszpanie mogą Nam czyścić buty.
Odechciewa się oglądać LaLige, za każdym razem babol za babolem z wariatem Lahozem na czele. Dzisiaj to kpina żeby nie spojrzeć na ekran po tym faulu bramkarza na Viniciusu. Masakra. Jeżeli to nie był karny to nie wiem co On chce gwizdać.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
A to jezeli tak to akurat dobrze Ci rozliczyli. Navas dostal kartke po gwizdku konczacym pierwsza polowe za pyskowke. Nie byla to odlozona kara za jakis faul. Po prostu po gwizdku konczacym pierwsza polowe polecial do sedziego i mu naszczekal. W takim wypadku patrzac tylko na rozliczanie betow na podstawie zapisow w regulaminie zaklad rozliczony zostal dobrze. &quot;Jeżeli żółta kartka została pokazana przez sędziego w przerwie meczu za naruszenie z pierwszej połowy (odłożona kara), to taka kartka będzie brana pod uwagę w pierwszej połowie. Jeśli żółta kartka była pokazana sędzią w przerwie za naruszenie, to ona będzie uwzględniana w drugiej połowie.&quot;
W przypadku watpliwosci odsylam do powtorki meczu https://www.fullmatchesandshows.com/2019/01/06/sevilla-vs-atletico-madrid-highlights-and-full-match/
Nie oglądałem. Na stronie La Ligi była podana kartka przed bramką na 1-1 a na FlashSore jest że kartka pokazana była za faul. To mnie zmyliło
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Malaga była PRE po ok. 1.29 co jak na ta ligę to nisko. Przegrywają, nie zdziwię się, jak wdupią i dorobią trochę.
 
verno 663,6K

verno

Znawca - Hokej
Wczoraj na nich grałem, cały mecz dobrze grali ale cóż, nie wiem czy dziś się nie powtórzy więc odpuszczam wina i idę w over 6.5 po @2.10
✅✅4;4 po 2 tercjach
mnyszu Ottawa dalej w grze ! GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
LA Clippers -5
@1.71
CHI Bulls
@2.15
Lakers vs Timberwolves
Over 225
@1.90
Barcelona do przerwy
@2.25 ✅✅✅

b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
NBA polecam typy kolegów z działu M. GORTAT over 6.5 zbiórki + Indiana ako @3.33
Singiel Chicago @2.1
Zamiast zbiórek Gortata również można zagrać zwycięstwo Clipersow orlando dzisiaj jak i jutro w Sacramento potrzyma serię przegranych
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
Typ: over 9,5
Kurs:1,60 w Betsson
Czuję tu jeszcze bramkę, Ottawa wycofa bramkarza, jak się wynik będzie utrzymywał, więc może nawet gol do pustej bramki? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom