>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
3.30 1st mapa Winstrike przy 6;2. Nie mają ekonomii, wystarczy jeden force wygrany i będzie nagle już blisko a kurs zachęca ;)
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Padne z tych ruskich ????
Wbijam na lc i pytam czy dadzą jakąś większą ofertę na dzisiejsze Skoki w Zakopanem, to mi napisała, że proszę czekać, czekam 15 minut i nagle babka wyskakuje z tekstem &quot;Uprzejmie proszę Pana sprecyzować jakie konkretne skoki Pana interesują.&quot; :facepalm:
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Padne z tych ruskich ????
Wbijam na lc i pytam czy dadzą jakąś większą ofertę na dzisiejsze Skoki w Zakopanem, to mi napisała, że proszę czekać, czekam 15 minut i nagle babka wyskakuje z tekstem &quot;Uprzejmie proszę Pana sprecyzować jakie konkretne skoki Pana interesują.&quot; :facepalm:
... trzeba było jej odpisać że te do wody ;)
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dzięki forumek za dubla Tsitsipas + rogi Atalanty :fistbump: Fulham dzisiaj pokaże pazury...:bandit:
pograłem dziś dubla Tsitsipas + Atalanta wygra obie połowy z ładnym kursem @ 11 i siadło więc :yes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Padne z tych ruskich ????
Wbijam na lc i pytam czy dadzą jakąś większą ofertę na dzisiejsze Skoki w Zakopanem, to mi napisała, że proszę czekać, czekam 15 minut i nagle babka wyskakuje z tekstem &quot;Uprzejmie proszę Pana sprecyzować jakie konkretne skoki Pana interesują.&quot; :facepalm:
to to jeszcze nic. Połasiłem się na bonus w MELBET - xero 1xbet . Dzien przed depozytem napisałem do babki aby sprawdziła czy wszystkie dane wypełnione w celu otrzymania bonusu. Odezwała się i cisza. Kompletna cisza.
Następnego dnia depozyt i po 1 primo brak bonusu a po drugie nie mogłem zagrać żadnego zakładu - limit 0 PLN na każde zdarzenie.
na szczęscie wypłaciłem ale odradzam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom