>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Czyli co. Uwazasz ze Coric ,zobaczyl ze wszyscy na niego graja i postanowil przegrac?
Borna mial problemy z udem od pażdziernika. Tylko ignorant mógł stawiać na niego po kursie 1.3, jeśli w ogóle można takie kursy grać to nie mam pytan do takich grajków i życzę powodzenia ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Borna mial problemy z udem od pażdziernika. Tylko ignorant mógł stawiać na niego po kursie 1.3, jeśli w ogóle można takie kursy grać to nie mam pytan do takich grajków i życzę powodzenia ????
Jeśli jest inaczej, to proszę popraw. Pisałeś o tym przed meczem, czy tylko mądrzysz się po?
 
C 186

casuals

Użytkownik
Jeśli jest inaczej, to proszę popraw. Pisałeś o tym przed meczem, czy tylko mądrzysz się po?
słuchaj gościu, póki co to ty się tutaj mądrzysz a grasz jak ostatni amator. Więc tak, będę cię uczył bo mam trochę empatii w sobie i szkoda mi pieniędzy twoich rodziców. Analityk haha
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
słuchaj gościu, póki co to ty się tutaj mądrzysz a grasz jak ostatni amator. Więc tak, będę cię uczył bo mam trochę empatii w sobie i szkoda mi pieniędzy twoich rodziców. Analityk haha
U la la. Komuś wjechałem na ambicję. To nie jest temat do tego typu dyskusji, więc odpowiem raz.
Nie wymądrzam się, po prostu zbędne jest pisanie czegoś po meczu, co mogło mieć znaczenie wcześniej, nie teraz.
Skoro twierdzisz, że jestem ostatnim amatorem, to Twoja sprawa. Tym sobie naprawiasz swoje przegrane ego.
Sądząc po ostatnim zdaniu, to maksymalnie jesteś studentem, więc wyluzuj młody. (Jeśli jesteś starszy, to się nawet nie przyznawaj)
Pozdro ;)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Z kim miałem dyskutować. Z wywodami dx2? Nie rozśmieszaj mnie. Powodzenia i zieloności w większości! ????
⛔⛔
Czyli nie. Nie musiałeś dyskutować, ale jeśli masz takie info, to czemu nie zamieścić w dziale 2/3 zdania przed meczem? Nie pisze tego złośliwie, to może pomóc w przyszłości wielu osobom. Pozdro i również.
Halep 2. Set @ 3,60 ✅
Halep @ 8,50 ⛔
Dobra walka Simony ;)
 
C 186

casuals

Użytkownik
U la la. Komuś wjechałem na ambicję. To nie jest temat do tego typu dyskusji, więc odpowiem raz.
Nie wymądrzam się, po prostu zbędne jest pisanie czegoś po meczu, co mogło mieć znaczenie wcześniej, nie teraz.
Skoro twierdzisz, że jestem ostatnim amatorem, to Twoja sprawa. Tym sobie naprawiasz swoje przegrane ego.
Sądząc po ostatnim zdaniu, to maksymalnie jesteś studentem, więc wyluzuj młody. (Jeśli jesteś starszy, to się nawet nie przyznawaj)
Pozdro ;)
ja rzadko przegrywam chłopcze, wystarczy grac na odwrót twoje typy. Proszę, zagraj na Pouliego ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Totolotek
Totolotek zaoferował mi oraz każdemu graczowi:
W celu uzyskania bonusu, należy skorzystać z jednej z naszych promocji, na przykład “Poleć Przyjaciela”. Wystarczy, że w zakładce &quot;Moje konto&quot; wpiszesz adres mailowy znajomego, a ten zarejestruje się w naszym serwisie przy użyciu specjalnego kodu i będzie aktywnym użytkownikiem. Za każdego poleconego znajomego możesz otrzymać 70 zł bonusu na grę!
Ktoś może chętny do zarejestrowana się na www.totolotek.pl ? Pytam dlatego bo zawsze byśmy byśmy buka trochę obskubali ;)
Pozdrawiam
Gliwiczanin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom